Enes Batur'un sevgilisi Ecenaz Üçer, paylaşımlarıyla sosyal medyayı sallıyor - Son Dakika

Enes Batur'un sevgilisi Ecenaz Üçer, paylaşımlarıyla sosyal medyayı sallıyor

Çektiği eğlenceli videolarla YouTube'da geniş bir hayran kitlesine ulaşan fenomen Enes Batur Sungurtekin yeni bir aşka yelken açtı. Batur, yeni sevgilisi Ecenaz Üçer ile ilk kez yan yana görüntülendi. Batur'un yeni sevgilisi ise sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekti. Üçer'in, 3 gün içinde takipçi sayısı da çıkan haberlerden sonra 20 bin kişi arttı.

1
Enes Batur ile yeni sevgilisi Ecenaz Üçer, önceki gün Nişantaşı'ndaki alışveriş merkezi çıkışı kameralara takılmışlardı.

2
Magazin gündeminde çok konuşulan haber sonrası dikkat çeken Ecenaz Üçer'in 117 bin olan Instagram takipçi sayısı 3 gün içinde 20 bin kişi arttı.
3
ECENAZ ÜÇER KİMDİR?
ECENAZ ÜÇER KİMDİR?
Paylaşımlarıyla dikkat çeken güzel isim Ecenaz Üçer 23 yaşında ve Eskişehir'de doğdu.
4
Bilgi Üniversitesi'nde Televizyon Haberciliği bölümü öğrencisi olarak lisans eğitimine devam ediyor.

5
Oyunculuk yapan Ecenaz Üçer, bugüne kadar 'Aşkımızın Son Tekmesi, 'Kafalar Karışık' ve 'Üç Harflilerin Musallat Olduğu Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi' gibi dizi ve filmlerde rol aldı.
6
7
8
9
10
11
12
13

Haber Yayın Tarihi: 23.08.2020 12:17

Son Dakika Enes Batur'un sevgilisi Ecenaz Üçer, paylaşımlarıyla sosyal medyayı sallıyor - Son Dakika

YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ölen ünlü oyuncunun kız kardeşi, eniştesinin yanına taşındı! Dedikodu kazanı kaynıyor Koronavirüsün uğramadığı dünyanın en uzak adası: İğne atsanız sesi duyulur Çölün ortasında kırık tabut içinde bulunan model, ölmeden önce yatağa bağlanıp işkence görmüş Biraz yakacak ama bağışıklığımızı koruyacak! Mutfağımızın kızıl savaşçısı: Acı biber Ürün tanıtımını iç çamaşırıyla yapan Wanda Nara, takipçilerini mest etti