Engin Altan Düzyatan, Neslişah Alkoçlar Çiftinin Uyumluluğu - Son Dakika

Engin Altan Düzyatan, Neslişah Alkoçlar Çiftinin Uyumluluğu

16.04.2014 17:00

1
Engin Altan Düzyatan, Neslişah Alkoçlar çifti önceki akşam Beyoğlu'ndaki Zübeyir adlı restoranda arkadaşlarıyla birlikte yemek yedi.

2
4 saate yakın kaldıkları mekandan el ele ayrılan Engin Altan Düzyatan ve Neslişah Alkoçlar çifti, keyifli halleriyle dikkat çekti. Bu yaz evlilik planları yaptıkları konuşulan ikili, haberi doğrulasa da kesin tarih vermekten kaçındı.

3
Engin Altan Düzyatan, gazetecilere "Her konudan haberiniz var. Baksanıza burada bile bizi buldunuz. Tarihi de bilirsiniz." diyerek takıldı.

4
Düzyatan, bir muhabirin "Düğün kır düğünümü yoksa saray düğününü olacak?" sorusuna, "Vayy vayy ne saraymış. Sizin için kumsal düğünü yapacağım." diyerek esprili bir cevap verdi.

5
Kırmızı ayakkabılarıyla uyumlu bir çift portresi çizen Düzyatan ve Alkoçlar, hayranlarını da kırmayarak onlarla fotoğraf çektirdi. İkili daha sonra arkadaşlarıyla birlikte oradan uzaklaştı.

Son Dakika Engin Altan Düzyatan, Neslişah Alkoçlar Çiftinin Uyumluluğu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement