Enis Arıkan'ın 10 liralık dürüm reklamından kazancı dudak uçuklattı! - Son Dakika

Enis Arıkan'ın 10 liralık dürüm reklamından kazancı dudak uçuklattı!

08.10.2019 14:27

Instagram sayesinde oynadığı dizilerden daha çok dikkat çekip büyük bir hayran kitlesine sahip olan Enis Arıkan, reklam filminden kazandığı parayla dudak uçuklattı.

1
Instagram'daki popülerliği sayesinde markaların aranan yüzü olan Enis Arıkan, Alice Müzikali'ndeki Tavşan rolü ile sahnelerin tozunu attırıyor ayrıca Gülse Birsel'in kaleme aldığı Jet Sosyete dizisinde Tony karakterine hayat veriyor.

2
Bir pizza markasının reklamında annesi Selma Hanım ve kedisi Miu ile birlikte rol alan Enis Arıkan, 10 TL'lik dürüm pizza reklamından tam 900 bin TL kazandı.
3
Enis Arıkan kimdir?
Enis Arıkan kimdir?
Enis Arıkan, 3 Ocak 1983 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı, Tiyatro Bölümü ve Bilgi Üniversitesi, Sahne ve Gösteri Sanatları Performans Bölümü mezunudur. Şebnem Bozoklu ve Ezgi Mola'nın sınıf arkadaşı olan Arıkan, bir çok reklam projesinde rol alan almıştır.
4
Ödülleri:
Ödülleri:
2014 – 19. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri, Tiyatro Ödülleri, Yılın En İyi Erkek Oyuncusu, Garaj – Craft Tiyatro

2011 – 2. Antalya Televizyon Ödülleri: Komedi Dizisi En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu, Yerden Yüksek

YORUMLAR (9)
  • gölge: helal olsun.. buraya olumsuz yorum yazanlar kendilerine böyle bir para verilse oynamayacaklarmı acaba .. kedi uzanamadığı ete mındar dermiş :)) Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Enis Arıkan'ın 10 liralık dürüm reklamından kazancı dudak uçuklattı! - Son Dakika


Advertisement