Erdoğan'a İş Dünyasından Destek Geldi - Son Dakika

Erdoğan'a İş Dünyasından Destek Geldi

9 yıl önce

1
Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Türkiye'nin ekonomik kriz tehlikesiyle karşı karşıya olmadığı açıklamasına iş dünyasından destek geldi.

2
TUSKON Başkanı Rızanur Meral: Erdoğan'ın önceki yıllarda 'kriz Türkiye'ye, teğet geçecek' açıklaması doğru çıktı. Şimdi de kendileri böyle bir açıklama yapıyorsa bildiği bir şey vardır.
3
MÜSİAD Başkanı Ömer Cihad Vardan: Makro ekonomik göstergeleri ile AB tanımlı birçok kriteri üst düzeyde yerine getirmiş olan Türkiye'yi başka ülkelerle karıştırmamak gerekir.
4
İHKİB Başkanı Hikmet Tanrıverdi: Erdoğan'ın açıklamalarının ardından hem piyasaların ateşi düşecektir hem de döviz aşağıya doğru gelecektir.
5
Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği Başkanı Cem Negrin:Ülkemizde krizle ilgili sorun olduğu kanaatinde değilim. Asıl sorun Batı'da görülüyor. Erdoğan'ın bu noktada söylemlerini çok önemsiyoruz.
6
Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Konukoğlu: Türkiye'ye ilişkin bir risk yok. Ekonominin temelleri kuvvetli. Avrupa'daki gelişmeler Türkiye üzerinde hasar oluşturmaz.
7
TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yardımcı: Şu anda geçici bir durum söz konusu. Bizim için önemli olan, kredi faizlerinin artmaması.
8
İstanbul Sanayi Odası (İSO) Başkanı Tanıl Küçük: Türkiye ekonomisi eskiye göre çok güçlü. Bunun devamı için kalıcı reformlar yapılmalı.
9
Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın: Başbakan'ın krize ilişkin açıklamaları malumun ilanı. Ülkemize ilişkin bir kriz riski görmüyoruz.
10
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Rona Yırcalı: Başbakan bu tarz bir açıklama yaptığına göre hükümet kriz için gerekli tedbirleri almış demektir. Türk ekonomisinin çok güçlü olduğu kanaatindeyim.


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kim Milyoner Olmak İster'de koronavirüsten dolayı joker değişikliği yapıldı Beşiktaş'ın cesur yengesi Türkiye'ye övgü yağdırdı Selena Gomez'den canlı yayında hayranlarını şoke eden itiraf: Bipolar olduğumu öğrendim İşte, koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkamayacak ünlüler Köpek eti satan restoran sahibinden kan donduran itiraflar: Yavru köpekleri alıp servis ediyoruz