Erdoğan Hayranının Pankartına Sansür - Son Dakika

Erdoğan Hayranının Pankartına Sansür

07.11.2010 17:49

1
“Ülkemin yeni mimarı İslam aleminin lideri” pankartındaki "İslam" kelimesi bantlandı

2
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ'da geçen 8 Mart'ta meydana gelen ve 42 kişinin ölümüne neden olan Richter ölçeğine göre 6 büyüklüğündeki depremde evleri yıkılan ve hasan gören depremzeler için yaptırılan konutları hak sahiplerine teslim etti.
3
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, TOKİ tarafından yapılan deprem konutların açılışı için gittiği Elazığ'ın Kovancılar İlçesi'nde, kendisi için asılan büyüz boy bez pankart sansürlendi.

4
Kovancılar İlçesi'nde, Başbakan'ın görmesi için bir dinlenme tesisinin girişine 'Ülkemin yeni mimarı, İslam aleminin lideri sayın Başbakanım ilçemize hoş geldiniz. Hayranınız Mehmet Gök. Gökdelen Dinlenme Tesisleri' yazılı pankart asıldı.
5
İddiaya göre bu pankartı gören görevliler, dinlenme tesisi sahibi Mehmet Gök'e uyarıda bulundu ve bazı kelimelerle harflerin çıkarılmasını istedi.

6
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Erdoğan Hayranının Pankartına Sansür - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement