Erdoğan'ı Şaşırtan Öpücük - Son Dakika

Erdoğan'ı Şaşırtan Öpücük

18.09.2010 20:57

1
Türk-İran İş Konseyi Eş Başkanı Rahim Sadeghian, Masada Oturan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Yanağından Öptü.
2
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) tarafından düzenlenen 'Türk-İran İş Forumu' İstanbul Ceylan İntercontinental Otel'de yapıldı
3
Foruma; Başbakan Erdoğan'ın yanı sıra İran Cumhurbaşkanı 1. Yardımcısı Muhammed Rıza Rahimi, Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, İran Ticaret Bakanı Mahdi Ghazanfar, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve çok sayıda iş dünyası temsilcisi de katıldı.

4
Toplantıda sıradışı bir an yaşandı. Türk-İran İş Konseyi Eş Başkanı Rahim Sadeghian, konuşmasının ardından Başbakan Erdoğan'ın yanına gelip önce elini sıktı; sonra da yanağından öptü.
5
Sadeghian, kürsüdeki konuşmasında ise, Türkiye ile İran arasında vize olmamasının önemine değinerek, Avrupa ülkeleri tarafından ortaya çıkarılan sorunların da halledilebileceğini söyledi.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika Erdoğan'ı Şaşırtan Öpücük - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı