Son Dakika Haberleri: Erdoğan'ın Bu El Hareketinin Anlamı Ne?

Erdoğan'ın Bu El Hareketinin Anlamı Ne?

8 yıl önce

1
ABD Başkanı Obama ile samimi görüntüler veren Başbakan Erdoğan, bu hareketiyle neyin mesajını verdi? Vücut dili uzmanları bu işareti yorumladı.
2
Başbakan Erdoğan'ın Güney Kore'de ABD Başkanı Obama ile buluşmasında renkli görüntüler yansıdı dünya kamuoyuna. Birbirlerine zaman zaman sarılan ve sıcak görüntüler veren ikili medyanın ilgi odağı oldu.
3
Görüşme sonrası basının karşısına geçen liderlerin toplantısına Erdoğan'ın hareketi damgasını vurdu. Erdoğan, iki elini parmaklarının ucuyla birleştirerek açtı. Erdoğan'ın bu el hareketi Alman Bild gazetesinin gündemindeydi.
4
Almanya'nın en çok satan gazetesi Bild, Erdoğan'ın iki elinin parmaklarını önünde birleştirdiği hareketi ilk olarak Alman Başbakanı Angela Merkel'in yaptığını, ardından birçok liderin de aynı şekilde görüntülendiğini yazdı.
5
Gazete, Alman Dışişleri Bakanı Guido Westerwelle, eski Almanya Cumhurbaşkanı Cristian Wulff, Rusya Devlet Başkanı Dimirti Medyedev ve Cornwall Düşesi Camilla'nın da aynı halde çekilmiş pozlarına yer verdi.
6
Alman Bild gazetesine konuşan vücut dili uzmanları, "Bu duruşa Güç Elması deniyor. Kişi enerjisini karşısındakine yönelterek onun duygularını kontrol eder" diye analiz etti.
7
8Haber Yayın Tarihi: 27.03.2012 09:27 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Otomobil alacaklar dikkat! Bu fırsatı kaçıran pişman olur, 20 gün kaldı Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge'den, Türkiye'yi gururlandıran paylaşım! Gören şaka yaptığını sanıyor! Vücut geliştirici adam, şişme kadınla evleniyor Bekaret sahnesiyle olay olan Zalim İstanbul'un Ceren'i, Twitter'da TT oldu Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba'nın, ABD'de siyaset okuyan kızının mesleğini duyan şoke oluyor!