Erdoğan'ın Bu El Hareketinin Anlamı Ne? - Son Dakika

Erdoğan'ın Bu El Hareketinin Anlamı Ne?

27.03.2012 21:27

1
ABD Başkanı Obama ile samimi görüntüler veren Başbakan Erdoğan, bu hareketiyle neyin mesajını verdi? Vücut dili uzmanları bu işareti yorumladı.
2
Başbakan Erdoğan'ın Güney Kore'de ABD Başkanı Obama ile buluşmasında renkli görüntüler yansıdı dünya kamuoyuna. Birbirlerine zaman zaman sarılan ve sıcak görüntüler veren ikili medyanın ilgi odağı oldu.
3
Görüşme sonrası basının karşısına geçen liderlerin toplantısına Erdoğan'ın hareketi damgasını vurdu. Erdoğan, iki elini parmaklarının ucuyla birleştirerek açtı. Erdoğan'ın bu el hareketi Alman Bild gazetesinin gündemindeydi.
4
Almanya'nın en çok satan gazetesi Bild, Erdoğan'ın iki elinin parmaklarını önünde birleştirdiği hareketi ilk olarak Alman Başbakanı Angela Merkel'in yaptığını, ardından birçok liderin de aynı şekilde görüntülendiğini yazdı.
5
Gazete, Alman Dışişleri Bakanı Guido Westerwelle, eski Almanya Cumhurbaşkanı Cristian Wulff, Rusya Devlet Başkanı Dimirti Medyedev ve Cornwall Düşesi Camilla'nın da aynı halde çekilmiş pozlarına yer verdi.
6
Alman Bild gazetesine konuşan vücut dili uzmanları, "Bu duruşa Güç Elması deniyor. Kişi enerjisini karşısındakine yönelterek onun duygularını kontrol eder" diye analiz etti.
7
8

Son Dakika Erdoğan'ın Bu El Hareketinin Anlamı Ne? - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Wanda Nara sınırları yıktı geçti! At üzerinde çırılçıplak poz verdi 190 milyon yıllık tarihiyle büyülüyor! Dünya üzerinde olduğuna inanamayacaksınız "Bilim kadını olup aç mı kalsaydım" sözüyle hafızalara kazınmıştı! İşte skandallar kraliçesinin son hali Dünyada tek! Bu kasabaya erkekler yalnızca hafta sonu girebiliyor Bal kabağı ile spor yapan fenomenin iç çamaşırı koptu