Son Dakika Haberleri: Erdoğan, Türkiye'nin Yeni Sloganını Açıkladı

Erdoğan, Türkiye'nin Yeni Sloganını Açıkladı

6 yıl önce

1

Cuhmurbaşkanı Erdoğan, ihraç edilen Türk mallarının üzerine konulacak olan yeni logoyu ve kullanılacak sloganı tanıttı.

2
Türkiye İhracatçılar Meclisi "Türkiye Markası" tanıtımında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk mallarının üzerine konulacak olan yeni logo ve sloganla ilgili;

3
"İnşallah bugünden itibaren tüm dünyada,Türkiye'yi ve Türkiye ürünlerini bu logoyla ve 'Gücü Keşfet' sloganıyla tanıtıyor olacağız" dedi.

4
"Bugün tüm dünya tarafından tanınacak Türkiye Markası beni heyecanlandırıyor. Paramızdan 6 sıfır attığımızda da önce yeni banknot çıkardık. Sonra bu yeni ismini de kaldırarak Türk Lirası'nı eski itibarına kavuşturduk."

5

"Başka bir deneyimi de Türk Lirası Logosunda yaşadık."

6
"Bugün de ekonomi bakanlığımız ve TİM tarafından hazırlanan logomuzu tanıtıyoruz.Türkiye'de üretilen ürünlerde bundan sonra Made in Turkey yerine bu logo kullanılacak."

7

"Çeviri de potansiyel yerine de güç kelimesinin kullanılacağının daha iyi olacağını düşünüyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum."

8Haber Yayın Tarihi: 28.09.2014 07:43 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Bambaşka biri oldu