Son Dakika Haberleri: Erhan Çelik, Gülben Ergen'le Aşk İddialarına Yanıt Verdi

Erhan Çelik, Gülben Ergen'le Aşk İddialarına Yanıt Verdi

5 yıl önce

Çelik, çıkan haberleri yalanladı

1
Şarkıcı Gülben Ergen ile Show Tv Haber Dairesi Başkanı Erhan Çelik'in aşk yaşadığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü.
2
Geçtiğimiz günlerde Gülben Ergen'in Show Tv'de program yapmak için görüşmelerde bulunması bu dedikoduları daha da alevlendirdi. Erhan Çelik ise Twitter sayfasından ünlü şarkıcı ile aşk yaşadığı yönündeki dedikoduları yalanladı.
3
Çelik iddia ile ilgili şunları yazdı: "Habercilik mesleğimi yürüttüğüm Show Tv'de özenle işimi yaptığım bu dönemde hakkımda maksatlı çıkarılan haberler asılsızdır."
4
Gülben Ergen 2011 yılında TRT'de ekrana gelen ve kendi adını taşıyan programında Erhan Çelik'i konuk olarak ağırlamıştı.
5
İkili, Van depremi sonrası başlatılan 'Evim Evindir Van' kampanyasını değerlendirmişti.
6
Mustafa Erdoğan ile boşanma davası sürdüğü sırada başka bir isimle aşk iddiaları gündeme gelen Gülben Ergen, cep telefonuyla bir başkasına mesaj atarken yakalanmıştı.
7
Hatta gazetecilerin görüntülediği mesaja göre Ergen, başka bir kişiye "şahdamarımsın" diyordu. Erhan Çelik'le aşk iddiasının ortaya çıkmasıyla birlikte "şahdamarımsın" mesajının da Çelik'e atıldığı ileri sürüldü.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25



Diğer Galeriler

'Kadınları Mutlu Etmek İçin Yaratılan' İlişki Robotu Henry, Satışa Çıkıyor Sosyal Medya İkiye Ayrıldı: Fotoğraf mı, Yoksa Resim mi? 'Herkesin Öldü' Dediği Kız, 4 Yıl Sonra Gözlerini Açtı Bülent Ersoy'un İlk Eşi Cem Adler Şimdi Ne Yapıyor?