Erhan Çelik, Gülben Ergen'le Aşk İddialarına Yanıt Verdi - Son Dakika

Erhan Çelik, Gülben Ergen'le Aşk İddialarına Yanıt Verdi

15.08.2013 17:50

Çelik, çıkan haberleri yalanladı

1
Şarkıcı Gülben Ergen ile Show Tv Haber Dairesi Başkanı Erhan Çelik'in aşk yaşadığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü.
2
Geçtiğimiz günlerde Gülben Ergen'in Show Tv'de program yapmak için görüşmelerde bulunması bu dedikoduları daha da alevlendirdi. Erhan Çelik ise Twitter sayfasından ünlü şarkıcı ile aşk yaşadığı yönündeki dedikoduları yalanladı.
3
Çelik iddia ile ilgili şunları yazdı: "Habercilik mesleğimi yürüttüğüm Show Tv'de özenle işimi yaptığım bu dönemde hakkımda maksatlı çıkarılan haberler asılsızdır."
4
Gülben Ergen 2011 yılında TRT'de ekrana gelen ve kendi adını taşıyan programında Erhan Çelik'i konuk olarak ağırlamıştı.
5
İkili, Van depremi sonrası başlatılan 'Evim Evindir Van' kampanyasını değerlendirmişti.
6
Mustafa Erdoğan ile boşanma davası sürdüğü sırada başka bir isimle aşk iddiaları gündeme gelen Gülben Ergen, cep telefonuyla bir başkasına mesaj atarken yakalanmıştı.
7
Hatta gazetecilerin görüntülediği mesaja göre Ergen, başka bir kişiye "şahdamarımsın" diyordu. Erhan Çelik'le aşk iddiasının ortaya çıkmasıyla birlikte "şahdamarımsın" mesajının da Çelik'e atıldığı ileri sürüldü.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

Son Dakika Erhan Çelik, Gülben Ergen'le Aşk İddialarına Yanıt Verdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

2021'nin ilk bomba ayrılık haberi geldi! Jennifer Lopez, uzatmalı nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldığını duyurdu Topraktan tabut fışkırdı! Arkeologları şaşırtan içindeki insanlar değil, tabutun şekli oldu Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez