Erkan Petekkaya'yı Denize Attılar! - Son Dakika

Erkan Petekkaya'yı Denize Attılar!

13.08.2013 18:12

Muğla'nın Datça İlçesi'nde, bir barda iki korumasının karıştığı ve sokağa da taşan bıçaklı kavgayı ayırmak isteyen ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, bir grup tarafından denize atıldı

1
Muğla'nın Datça İlçesi'nde, bir barda iki korumasının karıştığı ve sokağa da taşan bıçaklı kavgayı ayırmak isteyen ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, bir grup tarafından denize atıldı.
2
Barda, bir kadına laf attıkları ileri sürülen korumalar 30 yaşındaki B.A. ve 25 yaşındaki U.T. ile diğer müşteriler arasında tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede büyüyerek dışarı taştı. Kalabalık bir grup tarafından tartaklanan iki korumadan biri cebinden 'kelebek' olarak bilinen bir bıçağı çıkartıp, rastgele sallamaya başladı.
3
Bu sırada oyuncu Erkan Petekkaya, araya girip kavgayı ayırmak istedi. Ancak öfkeli grup, Petekkayayı denize attı. Bar çalışanlarının haber vermesi üzerine gelen polis ekipleri, korumalar B.A. ve U.T.yi gözaltına aldı. Polisin olaydan sonra gözaltına aldığı Petekkaya'nın iki koruması, ortada şikayetçi olmaması üzerine serbest bırakıldı.
4
Polisteki ifadelerinde, kendilerini korumak için bıçak çektiklerini söyleyen iki koruma, ortada şikayetçi olmaması üzerine serbest bırakıldı. Erkan Petekkaya da kendisini denize atan kişilerden şikayetçi olmadı.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Erkan Petekkaya'yı Denize Attılar! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement