Erkek arkadaşının cep telefonunda gördüğü video yüzünden canına kıydı! - Son Dakika

Erkek arkadaşının cep telefonunda gördüğü video yüzünden canına kıydı!

25.10.2019 15:21

Erkek arkadaşının cep telefonunda çocuk istismarına dair görüntüler bulan genç kız, öğrendiği gerçekler karşısında daha fazla dayanamayarak intihar etti.

1
İngiltere'de, büyük bir giyim mağazasında çalışan 21 yaşındaki Lydia Roberts isimli genç kız, iki yıldır birlikte olduğu iş insanı Adam Wells'in ikinci bir telefonu daha olduğunu fark etti.

2
Telefonun tuş kilidini açmayı başaran genç kız, telefonda rastladığı görüntüler karşısında mahvoldu.
3
Erkek arkadaşının telefonunda onlarca çocuk istismarı videosu vardı...
4
Cesaretini toplayıp sevgilisiyle yüzleşme kararı alan talihsiz kadın, soluğu Wells'in yanında aldı ve hesap sordu.
5
Telefonundaki istismar videoları hakkında kendini savunamayan Wells, büyük bir tartışma sonrası kız arkadaşını evde bırakarak oradan ayrıldı. Adam Wells, evine geri döndüğünde gördüğü manzara karşısında şoke oldu.

6
Kız arkadaşı Lydia Roberts, sevgilisinin telefonundaki görüntüler sonrası depresyona girmiş ve kendini asarak intihar etmişti. Güzellik ürünleri üreten bir şirkette yöneticilik yapan Adam Wells, istismar suçlusu olarak kayıtlara geçerken, Lydia Roberts'in defalarca depresyon tedavisi gördüğü ve kırılgan bir kişilik yapısı olduğu belirlendi.

Son Dakika Erkek arkadaşının cep telefonunda gördüğü video yüzünden canına kıydı! - Son Dakika


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bir anda köpürmeye başladı! Türkiye'nin en büyük tatlı su gölü Eğirdir can çekişiyor Ekranların haşarı çocuğu Şoray Uzun'dan yıllar sonra gelen itiraf! Duyunca çok şaşıracaksınız Koronavirüse yakalanan Hadise'den haber var! Mutfaktan çıkmıyor Sivaslılar'dan kangal sayısını ikiye çıkaran Adriana Lima'ya çağrı: Üçüncüsü bizden olsun Bir ay içinde hamile bıraktığı 6 kadınla yan yana gelip poz verdi