Erkek hemşire, ölmüş hastanın yanında cinsel organını çıkarıp kendini tatmin etti - Son Dakika

Erkek hemşire, ölmüş hastanın yanında cinsel organını çıkarıp kendini tatmin etti

09.10.2020 15:48

İngiltere'nin Swindon şehrinde bulunan bir hastanede görev yapan erkek hemşire Helder Silva, ölmüş bir hastanın başında kadın hemşireyi taciz etmeye kalktı. Hemşirenin karşı koyması üzerine erkek hemşire ölen kişinin başında mastürbasyon yaptı.

1
İğrenç olay İngiltere'de bir hastanede meydana geldi. Erkek hemşirenin ardı ardına tacizde bulunduğu kadın hemşire, dehşete düşüren detayları bir bir polise anlattı.
2
Silva'nın tacizde bulunduğu hemşire ifadesinde şunları söyledi: "Silva ile gece vardiyasında olduğumuz sırada Silva bana ölmüş hastanın yatağını düzeltmek ve hastayı sarmak için benden yardım istedi."

3
"Odaya girdiğimizde Silva, kapıyı kapatıp beni taciz etmeye başladı. Ben karşı koyunca da kendisi ile oynayıp mastürbasyon yapmaya başladı."

4
Aynı hemşire başka bir gün, Silva ile görev yaptığı servisin katında bulunan çamaşır odasında bulunduğu sırada Silva'nın odaya gelip kendisini sıkıştırdığını, cinsel organını çıkarıp mastürbasyon yaptıktan sonra spermli havluyu kendisine fırlattığını söyledi.
5
Hakkında 24 cinsel taciz suçundan soruşturma açılan Silva'nın diğer meslektaşları Silva'nın sürekli kendilerine cinsel organının fotoğrafını yolladığını söylediler. 12 ay görevden uzaklaştırılan Silva, kendisine gönderilen mahkeme belgelerini açmadığını Portekiz'de bir hastanede çalışmaya başladığını ve çok mutlu olduğunu söyleyerek duruşmalara katılmayacağını söyledi.

Son Dakika Erkek hemşire, ölmüş hastanın yanında cinsel organını çıkarıp kendini tatmin etti - Son Dakika

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı