Son Dakika Haberleri: Erkek Olarak Dünyaya Gözlerini Açıp Sonradan Kadın Oldular

Erkek Olarak Dünyaya Gözlerini Açıp Sonradan Kadın Oldular

3 yıl önce

1
Gösteri dünyasının cinsiyet değiştiren tek ünlüsü Caitlyn Jenner ya da artık değiştirdiği adıyla Bruce Jenner sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Kim Kardashian'ın üvey babası kadar ünlü olmasalar da cinsiyet değiştiren başkaları da var. Bazıları moda dünyasında bir marka olarak kabul ediliyor. Bazıları da TV ekranlarından tanınıyor.

İşte erkek olarak dünyaya gözlerini açan sonradan kadın olanlar.
2
Andreaj Pejic
Andreaj Pejic
Andreaj Pejic, moda dünyasının en ünlü cinsiyet değiştiren ünlüsü. Henüz operasyon geçirmeden önce podyumlarda ve kamera karşısında çoktan ün kazanmıştı.
3
Andreaj Pejic
Andreaj Pejic
Erkek model olarak görev yaptığı sıralarda olaganüstü güzellikteki yüzüyle bu alandaki en güçlü kadın rakiplerini bile geride bırakıyordu. Pejic cinsiyet değiştirmeden önce bazı kadın iç giyimi firmaları için de çalışmıştı. Cinsiyet değiştirdikten sonra Andrea Pejic adını aldı ve moda dünyasındaki kariyerini sürdürüyor.
4
Andreaj Pejic
Andreaj Pejic
5
Chamila Asanka
Chamila Asanka
Chamila Asanka, Sri Lanka'da dünyaya geldi. Cinsiyet değiştirdikten sonra modellik yapmaya başladı. Birçok firmanın tanıtım yüzü oldu.
6
Chamila Asanka
Chamila Asanka
Bunun yanı sıra ülkesini Mis International Queen adlı yarışmada da temsil etti.
7
Chen Lili
Chen Lili
Çin'in en çok tanınan genç kuşak yıldızlarından biri Chen Lili. O da hayatına erkek olarak başladı. Ama sonra cinsiyet değiştirdi. Chen Lili aynı zamanda ülkesinde resmi olarak cinsiyet değişimi kabul edilen yani kimlik kartı verilen kişi olarak da hatırlanıyor.
8
Chen Lili
Chen Lili
Chen Lili, ülkesini Kainat Güzeli yarışmasında temsil etmek için verdiği mücadele ile de konuşuldu. Organizatörler buna direndi ama sonunda yarışma gecesi onun özel bir gösteri yapmasına izin verdi.
9
Chen Lili
Chen Lili
10
Jamie Clayton, Amerikalı model ve oyuncu. Bazı TV dizilerinde oynadı. Aynı zamanda bir kanalda cinsiyet değişimi ile ilgili bir programda da yer aldı.
11
Jamie Clayton, kamera karşısına geçmediği zamanlarda Roma adlı grubuyla müzik yapıyor.
12
Carolina Cossey de hayata erkek olarak başlayanlardan. The Living Daylights adlı James Bond filminde rol aldı.
13
Kaleme aldığı I am a Woman (Ben Bir Kadınım) adlı otobiyografisiyle de çok konuşuldu.
14
Kim Petras hayatına bir erkek olarak başladı. Ama sonra 12 yaşında cinsiyet değiştirmeye karar verdi.
15
Sonradan ülkesi Almanya'nın önde gelen genç kuşak şarkıcılarından biri oldu.
16
Lea T'yi artık dünyada tanımayan kimse yok. Brezilyalı eski bir futbolcunun oğlu olarak dünyaya geldi.
17
Cinsiyet değiştirdi ve ondan sonra da moda dünyasının en çok aranan modellerinden biri haline geldi. Lea T. ünlü firmaların tanıtım yüzü olarak görev alıyor.
18
Meksikalı Miriam Rivera, ülkesinde kendi üzerine kurulan bir TV programı için kamera karşısına geçti.
19
Rivera şu sıralar İspanya'da yaşıyor ve TV için programlar hazırlıyor.
20
Yasmin Lee, Tayland'da bir erkek olarak dünyaya geldi. Daha sonra da California'ya taşındı. 18 yaşındayken ABD ordusuna katıldı ama uğradığı cinsel saldırılar yüzünden daha sonra sivilhayata döndü.
21
Bir süre porno sektöründe makyöz olarak çalıştı. Ama daha sonra ana akım televizyon yapımları için çalışmaya başladı.


Haber Yayın Tarihi: 05.10.2016 03:32 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Hollandalı kadın futbolcu Anouk Hoogendijk, güzelliğiyle nefes kesiyor! Güzelliğiyle bir döneme damga vuran Marilyn Monroe'nun cesediyle ilgili şoke eden gerçek, yıllar sonra ortaya çıktı! Kadın dizisinin yıldızı Özge Özpirinçci, kendisini bikinili görüntüleyen magazincilere ters köşe yaptı! Üniversite sınav sonuçları açıklanan binlerce öğrenci, kendilerini sokaklara attı! Eğlencenin dozu fena kaçtı Fırtınadan korunmak için sığındığı konteynerde, ölümle burun buruna geldi!