Erkek Olduğu Anlaşılınca Diskalifiye Edildi - Son Dakika

Erkek Olduğu Anlaşılınca Diskalifiye Edildi

26.03.2012 17:43

1
Kanada'daki güzellik yarışmasında birinci olan Jenna Talackova erkek olduğu ortaya çıkınca yarışmadan diskalifiye edildi.
2
Ülkesini Dünya Kainat Güzellik Yarışması'nda temsil etmek için onlarca finalist arasından seçilen Kanada güzeli Jenna Talackova erkek olduğu anlaşılınca yarışmadan diskalifiye edildi.
3
“Kanada Kainat Güzeli Yarışması”nın ulusal direktörü Denis Davila 23 yaşındaki Talackova'nın doğuştan kadın olduğunu sandıklarını söyledi.
4
Davila sözlerine şöyle devam etti: “Kurallar gereği yarışmaya katılan herkesin doğuştan kadın olması gerekiyor.”
5
19 yaşında cinsiyetini değiştiren Talackova sonradan kadın olduğunu açıkladığı gün yarışmadan diskalifiye oldu.
6
7
Talackova bir avukata başvurduğunu ve haklarını arayacağını belirtirken yetkililerin, Talackova'nın resimlerini yarışmanın resmi internet sitesinden çıkardığı açıklandı.
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Erkek Olduğu Anlaşılınca Diskalifiye Edildi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yarısı korona olan köy, virüse meydan okudu! Sırrı iki şeyde saklı Çok şaşıracaksınız! Ali Baba ve Kırk Haramiler'deki içi altın dolu mağara bakın neredeymiş Sadece meyve ve bitkilerle besleniyor! Ormanın gerçek kralını görenler hayretler içerisinde Baba, kadın öğretmenin 12 yaşındaki kızına gönderdiği mesaj sonrası polise koştu Maradona'nın cenazesi ülkesinde çatışma çıkarttı! Ortalık bir anda karıştı