Erkekler Arasında Yaygın Olan 5 Popüler Estetik Uygulaması - Son Dakika

Erkekler Arasında Yaygın Olan 5 Popüler Estetik Uygulaması

3 yıl önce

Plastik cerrahları erkekler de keşfetti. Erkekler de kadınlar gibi; artık daha sağlıklı, daha çekici,daha yakışıklı olabilmek için ellerinden geleni yapıyorlar. İşte uzmanların açıkladığı erkekler arasında popüler olan 5 estetik uygulaması...

1
Liposuction
Liposuction
Bölgesel fazla yağlanmanın liposuction yöntemiyle vücuttan uzaklaştırılmasıdır. Daha fit, daha kaslı gözükmek bu yöntemle mümkün. Erkekler tarafından en sık yaptırılan estetik uygulama.

2
Jinekomasti
Jinekomasti
Erkeklerin göğüslerinde kadın tipi meme büyümesine sebep olan yağlı doku, cerrahi yöntemle çıkartılarak uzaklaştırılır.

3
Göz çevresi estetiği yada göz kapağı estetik.
Göz çevresi estetiği yada göz kapağı estetik.
Fazla sarkmış göz kapağı, hastayı yorgun ve hasta gösterebilir. Buraya yapılan işlemlerle daha genç ve dinamik gözükmek mümkün.

4
Burun estetiği
Burun estetiği
Daha sağlıklı ve rahat nefes alabilmek, gece horlamalarının azaltılması, burundan daha iyi nefes alabilmek ve daha düzgün buruna sahip olabilmek mümkün.

5
Botoks
Botoks
Özellikle aşırı mimikli, kızgın, sert ifadeye sahip erkekler sosyal hayatta daha agresif olarak görülüyor. Bunun çözümü botoks uygulmasıyla mimiklerin rahatlatılması ve göz çevre altındaki ve kaşınızdaki çizgilerin yok edilmesiyle düzeltiliyor.

Haber Yayın Tarihi: 06.04.2017 03:34 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

8. kattan düşen kadın ayağa kalkıp yürümeye devam etti Dünya alarmda! Virüsün sıfır noktasından korkutan görüntüler gelmeye devam ediyor Kendi ölümünü bilen kahin Nostradamus, koranavirüsü de bildi! İşte tüyleri diken diken eden kehanetleri Bu şehirde her gün onlarca insan cinayete kurban gidiyor! İşte dünyanın en tehlikeli 10 yeri Oğulları uyardı ama dinlemedi! Yaşlı kadın internetten tanıştığı 35 yaşındaki sevgilisiyle evleniyor

Son Dakika Haberleri