Erkekler Arasında Yaygın Olan 5 Popüler Estetik Uygulaması - Son Dakika

Erkekler Arasında Yaygın Olan 5 Popüler Estetik Uygulaması

06.04.2017 15:34

Plastik cerrahları erkekler de keşfetti. Erkekler de kadınlar gibi; artık daha sağlıklı, daha çekici,daha yakışıklı olabilmek için ellerinden geleni yapıyorlar. İşte uzmanların açıkladığı erkekler arasında popüler olan 5 estetik uygulaması...

1
Liposuction
Liposuction
Bölgesel fazla yağlanmanın liposuction yöntemiyle vücuttan uzaklaştırılmasıdır. Daha fit, daha kaslı gözükmek bu yöntemle mümkün. Erkekler tarafından en sık yaptırılan estetik uygulama.

2
Jinekomasti
Jinekomasti
Erkeklerin göğüslerinde kadın tipi meme büyümesine sebep olan yağlı doku, cerrahi yöntemle çıkartılarak uzaklaştırılır.

3
Göz çevresi estetiği yada göz kapağı estetik.
Göz çevresi estetiği yada göz kapağı estetik.
Fazla sarkmış göz kapağı, hastayı yorgun ve hasta gösterebilir. Buraya yapılan işlemlerle daha genç ve dinamik gözükmek mümkün.

4
Burun estetiği
Burun estetiği
Daha sağlıklı ve rahat nefes alabilmek, gece horlamalarının azaltılması, burundan daha iyi nefes alabilmek ve daha düzgün buruna sahip olabilmek mümkün.

5
Botoks
Botoks
Özellikle aşırı mimikli, kızgın, sert ifadeye sahip erkekler sosyal hayatta daha agresif olarak görülüyor. Bunun çözümü botoks uygulmasıyla mimiklerin rahatlatılması ve göz çevre altındaki ve kaşınızdaki çizgilerin yok edilmesiyle düzeltiliyor.

Son Dakika Erkekler Arasında Yaygın Olan 5 Popüler Estetik Uygulaması - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı