Erkekler Bu 12 Kadından Nefret Ediyor! - Son Dakika

Erkekler Bu 12 Kadından Nefret Ediyor!

11.04.2014 18:28

Erkekler, bazı kadınlara asla tahammül edemiyor, durum dayanılmaz bir hale gelince de arkalarına bakmadan kaçıp gidiyor.

1
İşte erkeklerin bu 12 kadından nefret ediyor!
2
‘Ben ya da hiç kimse’ kadınları: Partnerinin arkadaşlarıyla buluşmasına laf eden, onunla buluştuğunda arkadaşlarında söz etmemeye çalışan ve ondan da kendi arkadaşlarından bahsetmemesini bekleyen ‘ben ya da hiç kimse’ kadınlarından bahsediyoruz...
3
Alışveriş meraklıları: Sokak sokak gezen, AVM’lerden çıkmayan, nerede ne indirim var bilen kadınlar da erkeklerin nefret edebilecekleri tipteki kadınlardan.
4
Bu kadınların en önemli özellikleri, farkında olmadan yaptıkları, erkek arkadaşlarıyla buluştuklarında bile konuyu bir şekilde alışverişe getirmeleri. Hiç bitmeyen, mağazaları birlikte dolaşma istekleri de cabası...

5
Bayan ‘her şeyi bilen’ler: Erkeklerin hepsi olmasa da çoğu, her şey hakkında yorum yapabilen kadınlardan hoşlanmaz. Erkeklere göre, yanındaki kadın her şeyi biliyor olsa da her şeye verilecek bir cevabı olmamalı.
6
Başkalarına göre hareket eden kadınlar: Sürekli etraftaki aile üyelerinin, komşuların veya arkadaşların verdiği kararları referans alan ve onların yaptıklarını yapmaya çalışan kadınlar da erkeklerin nefret ettiklerinden. ‘Onlar böyle yapmış, şunlar şunu almış, bunlar tatile buraya gitmiş’ ve benzeri cümleler erkekleri adeta canından bezdirebiliyor...
7
Sürekli şikayet edenler: Daha iyi yaşam koşullarından tutun da çocuğun gündüz yaptığı yaramazlıklara ve hatta fazla bulduğu kilolarına! Akşam eve yorgun argın gelip sıcacık ve huzurlu bir akşam yemeği yerine ‘şikayetlerle dolu cümleler’den yemek, pek erkeklere göre değil!

8
Az gülen, ciddiyete önem verenler: Gülmekten hoşlanmaz, kahkaha atmazlar. Yüz mimiklerine genel anlamda katı bir ciddiyet hakimdir.
9
Dalga geçilmekten hoşlanmazlar fakat dalga geçmeyi de beceremez, kırıcı olabilirler. Bu tarz kadınlar için genellikle akşam planlarında evde sessiz ve sakin bir şekilde oturmak, kitabını okumak veya dizisini izlemek vardır...

10
Sürekli kendini ispat etmeye çalışan: Aklına gelen her şeyi yapmaya çalışan, bir gün borsada hisse senedi satın alan, bir başka gün motorsiklet sürmeyi kafasına takan ve sürekli ve anlamsızca kendini ispat etmeye çalışan kadınlar da erkekleri deli edebiliyor.
11
Erkeklerin bu kadınlardan nefret etmelerini sağlayan bir diğer özellikleri de üstlerine gidildiğinde ‘ben kendime yeterim’, ‘hiç kimseye bağımlı değilim’, ‘ekonomik özgürlüğüm var’ , ‘kadınlar erkeklerin yaptığı her şeyi yapabilir’ tarzındaki kendince feminist yaklaşımlar sergiliyor olmaları...

12
Durmadan soru soranlar: Bu kategoriye giren kadınlarla ilgili detaylı açıklama yapmak yerine partnerlerine ‘haddinden fazla soru yönelttiklerini’ söyleyebiliriz.

13
Sorular ise genellikle aşağıdaki gibi ‘çalışılmayan yerlerden’ geliyor.Dün gece neredeydin? Faturaları yatırdın mı? Beni seviyor musun? ( En çok sorulan ) Bu üzerime yakışmış mı? Maçı kim kazandı? ( Ne önemi varsa ) Çoraplarını buradan alır mısın? Şu çamaşır makinesine bakar mısın? Çocuklarla biraz daha fazla ilgilenir misin?
14
Kıskanç kadınlar: Bakmayın, erkekler de kadınlar gibi kıskanılmaktan hoşlanıyor fakat her şeyin aşırısı fazla, biliyorsunuz. Sürekli bir şüphe durumuyla karşı karşıya kalan, karşısındaki kadının kendine güvenmediğini düşünen erkekler, zamanla öfkelenebiliyor
15
Çoğu erkeğe göre ‘aşırı kıskanç kadın’, özgüveni yeteri kadar gelişmemiş kadın demek. Ve bu aşırı kıskanılma durumundan nefret ediyorlar!
16
Ne düşündüğünün bilinmesini isteyenler: Bir sebepten, bazı kadınlar yanlarındaki erkeklerin herhangi bir anda ne düşünüyor olduğunu bilmesini ister. Kendisine göre hareket edilmesini bekler ve hatta bunu da karşı tarafın onu ne kadar sevip sevmediğini anlamak için kullanır.
17
Ne düşündüğünün bilinmesini isteyen kadınlar da erkekler tarafından itici bulunabiliyor.Sürekli geç kalanlar...Aynanın karşısında makyaj yaparken saatler harcayabilir, tam da kapıdan çıkmak üzereyken üzerindeki kıyafetten emin olmayıp soluğu yeniden gardırobun başında alabilirler!
18
Sürekli konuşmaktan çenesi ağrımayanlar: Evet, erkeklerin nefret ettiği kadın tipleri listesinin en başında ‘çok konuşan’, hatta konuşmadan duramayan, her şeye diyecek bir lafı olan kadınlar geliyor.

19
Gençlik yıllarında çok konuşan, çenesi hiç durmayan kızlar erkeklerin ilgisini çekerken, evlilik ile birlikte kadınların çok daha az konuşanı kabul görüyor. Konuşana değil de konuşturana mı bakmalı acaba? Yoksa hiç konuşmamalı mı???

Özellikle yıllar geçtikçe daha da çok konuşmaya başlayan ve adeta dili çözülen kadınlar, sevilmeme riski daha yüksek olanlar. Gençlik yıllarında çok konuşan, çenesi hiç durmayan kızlar erkeklerin ilgisini çekerken, evlilik ile birlikte kadınların çok daha az konuşanı kabul görüyor. Konuşana değil de konuşturana mı bakmalı acaba? Yoksa hiç konuşmamalı mı???

YORUMLAR
500

Son Dakika Erkekler Bu 12 Kadından Nefret Ediyor! - Son Dakika


Advertisement