Erkekler 'Bu Yüzden' Aldatıyor - Son Dakika

Erkekler 'Bu Yüzden' Aldatıyor

21.05.2012 10:04

1
İngiltere'de yapılan ve “Journal of Andrology” dergisinde yayınlanan araştırma bebek sahibi olmak isteyen çiftlerin “zamanlı seks” nedeniyle sorunlar yaşayabileceğini ortaya çıkardı.
2
Bilim insanları bebek sahibi olmak için belirli zamanlada birlikte olan çiftlerin stres yaşayabildiklerini ve özellikle bu durumun erkeklerde iktidarsızlığa neden olabildiğini belirtti.
3
Çalışmaya gerçekleştiren uzmanlar 400 erkeğin %10'unun yaşadıkları stresten dolayı eşlerini aldattığını söyledi.
4
Konuyla ilgili olarak “Independent” gazetesine konuşan “Care Ferility” kliniğinin direktörü Dr Simon Fishel şunları söyledi:
5
"Stres faktörü kadını da erkeği de etkiler."
6
"Bebek sahibi olmaya çalışırken yaşanan herhangi bir olumsuzlukla mücadele etme yöntemleri, çiftlerin ilişkisinin geleceğini de belirler."
7
Kadınlar neden aldatır? :
8

İntikam: Küçümsenmiş, aldatılmış bir kadının öfkesinin yaratacağı azap, cehennem azabını solda sıfır bırakır.

9
Onu aldattığınız zaman, aynı şekilde karşılık görürsünüz.
10
Kaçış stratejisi: Bir kadın sizden ayrılmak istiyorsa, bu duygusunu sizi zaman zaman aldatarak dışa vurur.
11
Duygusal düşüşler: Kadınlar duygusal varlıklardır. Sadece fiziksel olarak değil, ruhsal olarak da tatmin edilmeye ihtiyaç duyarlar.

12
İlişkiden çekilmeye başladığınızda, bunun ayrılığın bir sinyali olduğunu düşünürler.

13
İhmal edilmek: Kadınlar ilişkide pek çok rolü üstlenir. Ama her şeyin bir limiti vardır. Kendini sevgiliden çok hizmetçi gibi hissetmeye başladığında, kaçmak isteyecektir.

Son Dakika Erkekler 'Bu Yüzden' Aldatıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Hiçbir zaman boş kalmamıştı! Bu yıl bu görüntü yürek burktu Madonna'nın 19 milyon dolara aldığı saray yavrusu evinde yok yok! İşte Benim Stilim'in kibirli güzeli Sima Şerafettinova 'Barbie'ye benzeyeyim derken bakın ne hale geldi Tatil sezonunu erken açan Ivana Sert, siyah bikinisiyle şov yaptı 1 ay önce doğum yapan Emily Ratajkowski'den ayna karşısında "Tüm kilolarım gitti" pozu