Erkekler İçin Sakal Bıraktı - Son Dakika

Erkekler İçin Sakal Bıraktı

30.11.2012 13:57

1
Binlerce erkek prostat kanserine dikkat çekmek için bıyık uzatırken en ilginç destek ise bir kadından geldi.

2
Dünyanın dört bir yanında binlerce erkek prostat kanserine dikkat çekmek için bu ay bıyıklarını uzattı. Her Kasım ayında yapılan etkinlikte bu yıl en çok ilgiyi sakal uzatan Siobhain Fletcher adlı kadın katılımcı çekti.
3
Her yıl Kasım ayında erkek sağlığına dikkat çekmek için düzenlenen "Movember" adlı etkinliğe katılanlar ay boyunca bıyıklarını uzattı.

4
Bir çeşit hormon rahatsızlığına sahip olan 36 yaşındaki Siobhain Fletcher da sakallarını uzatarak etkinliğe destek verdi.
5
Huffington Post'un haberine göre ergenlik yıllarından beri kadınlık hormonlarındaki dengesizlik sonucu normal dışı tüylenmeyle mücadele eden Fletcher bir arkadaşından duyduğu etkinliğin ilgisini çektiğini söyledi.
6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Erkekler İçin Sakal Bıraktı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sauna keyfi yapan 42 yaşındaki şarkıcı kağıt kadar ince bikinisiyle poz verdi Çıplak poz veren ünlü sporcu Paige VanZant hırsızlık kurbanı oldu! Video ile verdiği tavsiye şaşırttı Gözlerini gökyüzünden alamadılar! Şehir halkı telefon ellerinde dakikalarca bu halde kaldı Yaptığı tek şey paylaşmak! 15 milyon takipçisine yine can alıcı pozuyla teşekkür etti Sular çekilince gün yüzüne çıktı! Köylüler gördükleri manzara karşısında isyan etti