Erkekler Tarafından Sürekli Aşağılanıp, Dalga Geçilince 65 Kilo Verdi - Son Dakika

Erkekler Tarafından Sürekli Aşağılanıp, Dalga Geçilince 65 Kilo Verdi

27.03.2018 13:49

65 kilo kaybetmeden evvel serseriler tarafından 'şişman kız' olarak etiketlenen bir öğrenci, kilo verdikten sonra onunla dalga geçen bu serserileri reddederek nasıl büyük bir başarı elde ettiğini anlattı...

1
23 yaşındaki Emma Pope, Texas'ta yaşıyor. Her gün yediği pizza ve makarna dolayısıyla 141 kiloya ulaşmıştı.

2
Emma Pope, kilosu yüzünden acımasızca aşağılanıyordu. Hatta bir keresinde bir voleybol maçında seyircilerin "poponu sahneden çek" sloganlarını duymak zorunda kaldı.

3
Emma 17 yaşında kilo vermeye başladı, günlük pizza alışkanlığını bir kenara bıraktı ve bir yıl içerisinde 18 kilo verdi. Hedeflediği kiloya ulaşana kadar da devam etti. "Çocukken beslenme düzeninize dikkat etmiyorsunuz, spor yapıyordum fakat hemen sonrasında soyunma odasında pizza yiyordum. Tamamen kontrolden çıkmıştım. Ekmek, makarna ve peynir vazgeçilmezlerim arasındaydı ve çok fazla yiyordum. Önceden peynirli pizzanın yarısını yiyebiliyordum, fakat şimdi bir dilimi bile zor yiyorum ve sebze ağırlıklı besleniyorum. Hiç böyle olacağımı düşünmezdim."

4
Şimdi ise 76 kiloda ve önceden onunla dalga geçen, ona işkence eden arkadaşları ondan özür diliyor. Hatta bu büyük değişiminden sonra ona asılan serserileri de reddetmenin keyfini yaşadığını belirtti. Hemşirelik okulu öğrencisi olan Emma: Okulda çok fazla sıkıntı yaşadım ama hiçbir zaman aileme söylemedim. Sorunları dışa vurmadım ve yapılan saçma yorumlar hakkında asla bir şey söylemedim."

5
"İlk etapta kaybettiğim 27 kilo bile beni çok değiştirmişti. Arkadaşlarım tamamen farklı olduğumu söyledi, hayal gibiydi." "Bana söylediklerinden ötürü benden özür dilemek için mesaj atan bir sürü erkek vardı. Beni bu şekilde görmeleri gerçekten çok büyük bir şok etkisi yarattı. Kız arkadaşlarımdan da birçok özür mesajı alıyorum. Aralarında bana diyet programımı soranlar, benden tavsiye isteyenler de var."

6
"İyi niyetlerinden ötürü benden özür dilemediklerini elbette biliyordum, fakat amaçlarının benimle flört etmek olduğunu öğrendiğimde direkt reddettim. Kilo vermeye onların bana yaşattığı sıkıntılardan ötürü başlamışken, benimle konuşmaya çalışmaları çok çirkin bir davranış."

7
"Bu acımasız yorumlar eskiden baş etmesi güç ve üzücü geliyordu. Şimdi ise sadece gülüp geçiyorum, çünkü çok iyi görünüyorum ve çok iyi hissediyorum. Bu acımasız yorumlar eskiden baş etmesi güç ve üzücü geliyordu. Şimdi ise sadece gülüp geçiyorum, çünkü çok iyi görünüyorum ve çok iyi hissediyorum."

8
9
10

Son Dakika Erkekler Tarafından Sürekli Aşağılanıp, Dalga Geçilince 65 Kilo Verdi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı Sahilde yürüyüş yaparken başına talih kuşu kondu! Bulduğu cisim ona 2 milyon kazandıracak Kurtuluşu mucize! Kaybolan yaşlı kadın ormandan gelen sesle bulundu İstanbul'un göbeğinde ama çok az kişi biliyor! Yıllardır cam fanusların içinde saklanıyorlar