Erkekleri Etkilemek Adına Yapılan 4 Yanlış! - Son Dakika

Erkekleri Etkilemek Adına Yapılan 4 Yanlış!

19.08.2013 10:23

Erkekleri etkilemek zor değil, onlara hoşlanmadıkları biçimde yaklaşmak kolay. İşte dikkat edilmesi gerekenler...

1
Erkekleri etkilemek aslında sanıldığı kadar zor değil. Kolay olan onlara yanlış biçimde yaklaşmak. İşte kaçınmanız gereken 4 hareket...
2
Şehvet Kraliçeleri!

Haydi, etkilemek istediğimiz erkeklere şuh bakışlar atıp, dudaklarımızı ısıralım(!) Bu yöntem sadece filmlerde bu denli etkili olabilir. Birini etkilemeye çalıştığınızı bu denli belli etmek pek sağlıklı görünmüyor. Gel gelelim, erkekler çoğunlukla doğallıktan yanadırlar. Sanılanın aksine yanlarında sürekli baştan çıkarıcı bir kadınla dolaşmak istemezler. Bu nedenle; sizin olmayan birini etkilemek için kadınlığınızı daha kontrollü kullanmanız gerekir.

3
Gülümsemek, bir erkeği etkilemek adına en etkili silahtır. Kendinize güvenin ve gülümseyin!
4
Dekolte Düşkünü!

Evet birçok kadın giydiği iddialı kıyafetler ile birçok erkeği etkileyebilir. Ama erkeklerin hepsi bu konuda aynı şeyi düşünmüyor. Üstelik ilk görüşte bu durum hoşlarına gitse dahi, ilerleyen zamanlarda neden bu denli ilgi çekmek istediğinize anlam veremiyorlar. Sahiplenme iç güdüleri ağır bastığından, çok göz önünde olan kadınlarla birlikte olmayı genelde istemiyorlar.

5
Kalıplaşmış mottolardan kurtulun! Masumiyet ve gizem meraklarını cezbedeceğinden, açık saçık giyinmiş bir kadından daha çok ilgilerini çeker.
6
Erkek gibi kız!

Her erkeğin hayali futboldan anlayan, sevgilisinin arkadaşlarına karışmayan ve kafa dengi bir sevgiliymiş gibi yansıtılıyor. Peki bu ne kadar doğru? Bu durumun erkekten erkeğe farklılık göstereceği çok açık. Ama emin olduğumuz bir şey var; sürekli küfreden kızlara sıcak bakmıyorlar!

7
Onu anlamanız, aynı hobilere sahip olmanız gerçekten hoş olabilir ama arada bir kadın olduğunuzu ve onu asıl böyle etkileyebileceğinizi unutmayın!

8
Yatakta Hüküm!

İstekli ve heyecanlı olmanız pek tabii normal. Ama erkekler söz konusu cinsellik olduğunda; onlardan hızlı davranmanızdan ürkebilirler.

9
Bu nedenle, cinsel hayatınızla ilgili denemek isteyeceğiniz çılgınlıklar için aceleci davranmamalısınız. Bırakın zamanla beraber keşfedin bazı şeyleri, böylesi daha heyecanlı olacaktır!

(Kaynak: Womenist.net)

Son Dakika Erkekleri Etkilemek Adına Yapılan 4 Yanlış! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı