Erkeklerin En Çok Arzuladığı Kadın: Miley Cyrus - Son Dakika

Erkeklerin En Çok Arzuladığı Kadın: Miley Cyrus

21.08.2013 10:40

Maxim Hot 100 listesinde “En Seksi Kadın” seçilen Miley Cyrus, erkeklerin eşlerini en çok aldatmak istedikleri kadın olma ünvanına da sahip oldu!

1
Miley Cyrus rüzgarı esmeye devam ediyor. Özel hayatıyla her zaman gündemde olan güzel yıldız, “Maxim Hot 100” listesinde “En Seksi Kadın” ünvanına ulaşınca herkesin ilgisini çekti.
2
Değişen tarzıyla Disney Channel'ın küçük prensesi olmaktan çıkıp seksi bir kadına bürünen Cyrus, son yapılan bir araştırmaya göre erkeklerin eşlerini en çok aldatmak istedikleri kadın olma ünvanına da sahip oldu!
3
Mila Kunis, Jennifer Lawrence, Sofia Vergara ve Beyonce gibi isimleri geride bırakarak birinciliğe ulaşan Miley Cyrus'un evrimi dikkat çekiyor. Peki Cyrus, bu denli değişmek için neler yaptı?
4
Miley Cyrus'un evirimini mercek altına alalım.
5
Cyrus için stilini değiştirmek, yeterli olmadı. O, Disney Channel'ın etkilerini silip büyüdüğünü göstermek istiyor. Ama nasıl?
6
Son olarak profesyonel hayatında soyadını da kullanmak istemediğini açıklayan Cyrus, “Sadece Miley olmak istiyorum. Soyadım ismimin önüne geçen bir güç ve insanlara aileden biriymişim gibi hissettiriyor.” dedi.
7
İnsanların kendisini televizyondaki çocuklardan biri olarak değerlendirdiğini söyleyen Miley, çok çalıştığını da ekledi. Sansasyonel hayatıyla değil kariyeriyle anılmak isteyen Cyrus, albüm çalışmaları dışında tasarımcıların da ilgi odağı olarak bir moda ikonu haline geliyor.
8
New York Moda Haftası'nda ön sıralarda görülmesinin yanında bazı tasarımcılar kendisini kampanyalarında model olarak kullanmaya başladılar.

9
Tabii ki Miley Cyrus, rakipleriyle de yarışmak durumunda. O her ne kadar kariyeriyle ön planda olmak istese de, görünümüyle rakiplerinin bir adım önünde olması gerekiyor. Yarşın en kızıştığı nokta ise seksilik ünvanı! Ve bu ünvanı almak da hiç kolay değil.
10
Şov dünyasındaki bu yarış, onun stilini ön plana çıkarmasıyla daha da ateşlendi. Gelin, Miley'nin büyüleyici stiline yakından bakalım.
11
12
13
14

Son Dakika Erkeklerin En Çok Arzuladığı Kadın: Miley Cyrus - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular