Son Dakika Haberleri: ''Onlarla yattığım için kaybettim'' diyen kıvrımlı model, çıplak fotoğrafını paylaştı!

''Onlarla yattığım için kaybettim'' diyen kıvrımlı model, çıplak fotoğrafını paylaştı!

29 gün önce

9 yıllık eşi Justin Ervin ile evlenmeden önceki aşk hayatı için ''Onlarla yattığım için kaybettim'' diyen kıvrımlı model Ashley Graham, çıplak fotoğrafını paylaştı.

1
Olay yaratan açıklamalarıyla magazin gündemini meşgul eden 31 yaşındaki kıvrımlı model Ashley Graham, geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu duyurmuştu.
2
9 yıllık evliliklerini bebekle taçlandıracaklarını duyuran Ashley Graham ve Justin Ervin çifti, müjdeli haberi sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaşmışlardı.
3
Her fırsatta kadınların bedenleriyle barışık olmalarını öğütleyen ve beden olumlama akımının öncülerinden olan Graham, çıplak fotoğrafını paylaştı.
4
Geçmişte, bedenindeki kusurlardan rahatsız olmadığını söyleyen ve kadınları belli kalıplara sokan zihniyete karşı olduğunu her fırsatta dile getiren güzel model, hamilelikten sonra bedeninde oluşan değişimleri fotoğraflayarak takipçilerinin beğenisine sundu.
5
Bir dönem evlenmeden önceki ilişkilerine dair çarpıcı itiraflarda bulunan Graham, erkeklerin istediklerini aldıktan sonra çok değiştiğini söyleyerek, ''Onlarla yattığım için kaybettim'' demişti.
6
Eşi Justin Ervin ile bir kilisede tanıştığını söyleyen kıvrımlı model, geçmiş travmalarından ötürü Ervin ile evlenene dek ilişkiye girmediğini anlatmıştı.
7
8
9
10
11
12Haber Yayın Tarihi: 20.08.2019 10:26 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yatakta çırılçıplak poz veren genç modelin yaptıkları, bir ülkeyi ayağı kaldırdı! Tuvalet kavgası mahkemede bitti! Tartıştığı kadının göğüs ucunu ısırdı Alevler tüm binayı sardı! İşte Tuzla'daki fabrika yangınından korkunç kareler Psikolojik sorunları olan 59 yaşındaki baba, kızının düğün gününde evi havaya uçurdu! Dünyanın en ateşli mafya lideriydi! Sevgilisinin yatağında ölü bulundu