Ermenistan destekçisi Kim'in tangalı paylaşımına Türk ve Azeriler'den yorum bombardımanı! - Son Dakika

Ermenistan destekçisi Kim'in tangalı paylaşımına Türk ve Azeriler'den yorum bombardımanı!

18.10.2020 15:54

Kim Kardashian'ın Ermenistan'ın Azerbaycan'ın Gence ve Mingeçevir kentlerine yaptığı alçak saldırısından sonra yaptığı tangalı paylaşımına Türk ve Azeri takipçilerden tepki yağdı.

1
Füzelerini sivillere yöneltip kan akıtan Ermenistan, Gence'deki sivilleri uykusunda vurdu. 3'ü çocuk, 13 sivilin hayatını kaybettiği saldırının hemen ardından, Ermenistan'a verdiği destekle dikkat çeken Kim Kardashian'ın yeni yaş paylaşımı tepki topladı.

2
Doğum günü kutlamalarına günler öncesinden başlayan 39 yaşındaki realite yıldızı, yaş günü yaklaşırken kırmızı tangasını gösteren derin sırt dekolteli elbisesiyle verdiği pozları paylaştı.
3
Ancak Kardashian'ın bu paylaşımı çoğu kullanıcının umurunda değildi.

4
Türk ve Azeri kullanıcılar Kim'in paylaşımının altına "Kardashian Child Killer", "Child killer armenia" gibi yorumlar yağdırdı.

5
Kardashian, "Türkiye silah ve savaşçı göndermemesi konusunda uyarılmalı" ifadesini kullanmış ve tepki çekmişti.
6
Kardashian, daha sonra ise Ermenistan'a 1 milyon dolarlık bağış yaptığını duyurmuştu.
7
8
9
10

YORUMLAR (8)
  • TOKATLI: Şimdilik tanganın ipi bir tarafına girmiş ,ama bu daha iyi günleriniz .Namlunun ucu nerelerinize girecek hep birlikte göreceğiz Cevap Yaz 40 1 Yayından Kaldır
  • gg: sana elbise dikmeli, ardından dikilen elbiseyi ermeni füzeleri ile sökmeli :D:D:D akabinde AZERBEYCAN ve TÜRKİYE ORTAKLIĞI ile sana 31 milyon dolar yardım etmeli. Cevap Yaz 6 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Ermenistan destekçisi Kim'in tangalı paylaşımına Türk ve Azeriler'den yorum bombardımanı! - Son Dakika


Advertisement