Eroin Bağımlılığından Kurtuldu, Milyoner Oldu - Son Dakika

Eroin Bağımlılığından Kurtuldu, Milyoner Oldu

03.02.2017 15:12

1
13 yıl önce ölümün kıyısında yaşayan eroin bağımlısı adam, beş yıl önce kurduğu içecek markasıyla bugün bağılılıktan uzak, ihtişamlı bir hayat sürüyor.

2
Uyuşturucu kullanımından kaynaklanan ağır mide ülseri ağrılarıyla savaşan Khalil, 48 kiloya kadar düşmüştü.

3
Khalil'in beş sene önce ‘SunLife Organics' adıyla kurduğu sağlıklı meyve suyu markasının şimdi Los Angeles'ta tam altı şubesi var ve insanlar bu sağlıklı içeceklerden kapış kapış alıyor.

4
Khalil'in yarattığı marka beş sene içinde tam bir içecek imparatorluğuna dönüştü ve bu başarı Malibulu adamın hayatını kurtardı.

5
New York Times'ın haberine göre; çocukluğunda cinsel istismara da uğramış olan Khalil, çareyi doğduğu topraklardan kaçarak ‘taşı toprağı altın' Los Angeles'ta yeni bir hayat kurmakta bulmuş.

6
Geçmişinde ağır bir eroin kullanıcısı olan Khalil, uyuşturucu satıcılığı yaparak geçimini sağlarken; şimdi lüks içinde, sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürdüğünü ifade ediyor.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
ABD'nin Los Angeles kentinde yaşayan 46 yaşındaki Malibulu Khalil Rafati, 13 yıl önce evsiz bir eroin bağımlısıyken şimdi milyoner bir iş adamı.

Son Dakika Eroin Bağımlılığından Kurtuldu, Milyoner Oldu - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü Mide bulandıran olay! 37 yaşındaki sapık, tavuk ve civcivlere tecavüz etti