EROL DORA Resimleri

Erol Dora Resimleri

  • 12 Nisan 2015 19:06 Hdp, Mardin Milletvekili Adaylarını Tanıttı Hdp, Mardin Milletvekili Adaylarını Tanıttı Halkların Demokrasi Partisi (HDP), 7 Haziran'da yapılacak genel seçim için Mardin'den gösterdiği milletvekili adayları Mithat Sancar, Gülser Yıldırım, Erol Dora, Mehmet Ali Aslan, Enise Güneyli ve Nurullah Görhan'ı, düzenlenen törenle tanıttı.
  • 20 Aralık 2014 12:24 Hdp'li Dora: Öcalan, Ortadoğu Halklarının Özgürlük Mücadelesinin Öncüsü Hdp'li Dora: Öcalan, Ortadoğu Halklarının Özgürlük Mücadelesinin Öncüsü Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde Kobani ve Şengal'e destek amacıyla düzenlenen konserde konuşan HDP Mardin Milletvekili Erol Dora, Abdullah Öcalan'ın tüm Ortadoğu halklarının özgürlük mücadelesine öncülük yaptığını öne sürdü.
  • 21 Ekim 2014 19:16 Hakkari'deki Koçanis Kilisesi'nin Restoresi İçin Görüşmeler Yapıldı (2) Hakkari'deki Koçanis Kilisesi'nin Restoresi İçin Görüşmeler Yapıldı (2) Sliwa, DEDELERİNİN KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ Doğu Asuri Kilisesi Irak, Ürdün ve Rusya Metropoliti Mor Gewargis Sliwa beraberindeki Süryani asıllı HDP Mardin Milletvekili Erol Dora, Hakkari Belediye Başkan Yardımcısı Nasrullah Çiftçi ile birlikte Hakkari'nin Çukurca İlçesi'ne 40 kilometre uzaklıkta bulunan Çığılı Köyü'e geldi.
  • 22 Mart 2014 18:26 BDP Milletvekili Dora: Öcalan'ın Özgürleşme Zamanı Gelmiştir BDP Milletvekili Dora: Öcalan'ın Özgürleşme Zamanı Gelmiştir Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Mardin Milletvekili Erol Dora, "Artık Sayın Öcalan’ın da özgürleşmesinin zamanı gelmiştir diyoruz.
  • 22 Aralık 2013 16:22 BDP'nin Nusaybin Mitinginde Olay Çıktı
BDP'nin Nusaybin Mitinginde Olay Çıktı BDP'nin Nusaybin'de düzenlediği "Türkiye-Suriye sınırına örülen duvarı protesto" mitinginde olaylar çıktı.
  • 22 Ağustos 2013 18:42 Demirtaş: Acının Kimliği, İnancı Yok (2) Demirtaş: Acının Kimliği, İnancı Yok (2) BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Mardin Milletvekili Erol Dora ve beraberindeki heyet ile birlikte Nusaybin'den sonra Kızıltepe İlçesi'nin Suriye sınırındaki Şenyurt Beldesi'ne geçti.
  • 14 Ağustos 2013 15:22 Midyat'ta Barış ve Kardeşlik Şöleni Midyat'ta Barış ve Kardeşlik Şöleni Barış ve Demokrasi Partisi'nin (BDP) Mardin'in Midyat ilçesinde düzenlediği 'Barış ve Kardeşlik Şöleni'nde konuşan BDP Mardin Milletvekili Erol Dora, barış dolu bir gelecek için herkesi el ele vermeye çağırdı.
  • 05 Mayıs 2013 15:12 BDP'li Kışanak: Çekilme 2 Gün Sonra Başlayacak BDP'li Kışanak: Çekilme 2 Gün Sonra Başlayacak BDP Genel Başkan Yardımcısı Gültan Kışanak, Mardin Milletvekili Erol Dora ile İskenderun'da cemevi, Ortodoks ve Süryani kiliselerini ziyaret etti.
  • 12 Haziran 2011 18:08 Bu Adaylara Dikkat! Bu Adaylara Dikkat!