Son Dakika Haberleri: Erol Taş'ın Yeğeni Vuruldu

Erol Taş'ın Yeğeni Vuruldu

9 yıl önce

1
72 yaşında hayatını kaybeden Yeşilçam'ın "Kötü adam"larından Erol Taş'ın 10 yıldır Almanya'da yaşayan ve tatil için İstanbul'a gelen yeğeni 32 yaşındaki Voltan Taş, saat 03.00 sıralarında silahlı saldırıya uğradı.
2
İddialara göre Fatih Cankurtaran'da bulunan Erol Taş Kültür Merkezi önünde meydana gelen olayda 2 çocuk babası Taş, bitişikteki Yıldız Restaurant'ın sahibi Abuzer Yıldız'ın kardeşi İsmail Yıldız'ın tabancasından çıkan kurşunla karın boşluğundan yaralandı.
3
Kurşunlardan biri karın boşluğunu sıyıran Voltan Taş, özel bir otomobille Samatya İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Kültür merkezinin karşısındaki Telve Kafe'yi işleten Volkan Taş'ın annesi, sinir krizi geçirerek kültür merkezinin camlarını kül tablası atarak kırdı.


4
Yıldız ve Taş ailesinin fertlerinin, gündüz saatlerinden beri birbirleriyle tartıştığı, olayın Volkan Taş'a bildirilmesi üzerine konuşmak için mekana gittiği ve çıkan tartışma sonucu kurşunlandığı ileri sürüldü.
5
Cankurtaran'daki Erol Taş Kültür Merkezi'nin işletmesini bir süre önce Yıldız Restoran'ın aldığı belirtildi. Polis olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatırken, saldırıdan sonra kayıplara karışan İsmail Yıldız'ı yakalamaya çalışıyor.

6
7
8
9
10Haber Yayın Tarihi: 31.03.2011 10:55 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

En çok fidan sahiplenen 20 il açıklandı! Bakın ilk sırada kim var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi! Ünlü model mayoyla gezindiği New York caddelerini ateşiyle kasıp kavurdu Karadeniz halkının kabusu oldu! Gören derhal ihbar etsin