Eşcinsel Adam Topukluyla Dans Etti Sosyal Medya Sallandı! - Son Dakika

Eşcinsel Adam Topukluyla Dans Etti Sosyal Medya Sallandı!

09.03.2017 15:55

1
Filipinli, açık eşcinsel komedyen Sinon Loresca'nın topuklu ayakkabılarıyla muhteşem bir şekilde “catwalk” yaptığı o video, Loreasca'yı sosyal medyanın fenomenlerinden biri haline getirdi.

2
Komedyen Sinon Loresca, topuklu ayakkabılarıyla çoğu kadına taş çıkarır şekilde yürüdüğü bu videoyu aslında 2016 Miss Universe güzellik yarışmasının Filipinli adayı Maxine Medina'ya destek vermek için yayınlamıştı.

3
1 günde 6 milyon izlendi!
1 günde 6 milyon izlendi!
Bu video, ünlü komedi hesabı 9gag'de yayınlanınca bir günde 6 milyon izlenmeye ulaştı.

4
3 günde toplamda 17 milyon kez izlenen bu video o kadar beğenildi ki Sinon Loresca, topuklu ayakkabılarıyla koşu bandının üzerinde ve Filipinler sokaklarında yürüdüğü yeni videolarını yayınladı.

5
Loresca'nın yüksek topuklu ayakkabılarla bu kadar rahat hareket ediyor olması çoğu izleyiciyi hayrete düşürdü.

6
Sinon Loresca, ülke televizyonlarının ünlü komedi dizisi Eat Bulaga'da başrolde yer alıyor. Loresca, fakirlik içinde büyüyen bir çocuk olduğunu unutmadığını söylüyor ve bu yüzden de sık sık sokakta yaşayan çocuklara yemek vermek için yaşadığı şehrin caddelerini arşınlıyor.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Eşcinsel Adam Topukluyla Dans Etti Sosyal Medya Sallandı! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor