Eşcinsel Adam Topukluyla Dans Etti Sosyal Medya Sallandı! - Son Dakika

Eşcinsel Adam Topukluyla Dans Etti Sosyal Medya Sallandı!

3 yıl önce

1
Filipinli, açık eşcinsel komedyen Sinon Loresca'nın topuklu ayakkabılarıyla muhteşem bir şekilde “catwalk” yaptığı o video, Loreasca'yı sosyal medyanın fenomenlerinden biri haline getirdi.

2
Komedyen Sinon Loresca, topuklu ayakkabılarıyla çoğu kadına taş çıkarır şekilde yürüdüğü bu videoyu aslında 2016 Miss Universe güzellik yarışmasının Filipinli adayı Maxine Medina'ya destek vermek için yayınlamıştı.

3
1 günde 6 milyon izlendi!
1 günde 6 milyon izlendi!
Bu video, ünlü komedi hesabı 9gag'de yayınlanınca bir günde 6 milyon izlenmeye ulaştı.

4
3 günde toplamda 17 milyon kez izlenen bu video o kadar beğenildi ki Sinon Loresca, topuklu ayakkabılarıyla koşu bandının üzerinde ve Filipinler sokaklarında yürüdüğü yeni videolarını yayınladı.

5
Loresca'nın yüksek topuklu ayakkabılarla bu kadar rahat hareket ediyor olması çoğu izleyiciyi hayrete düşürdü.

6
Sinon Loresca, ülke televizyonlarının ünlü komedi dizisi Eat Bulaga'da başrolde yer alıyor. Loresca, fakirlik içinde büyüyen bir çocuk olduğunu unutmadığını söylüyor ve bu yüzden de sık sık sokakta yaşayan çocuklara yemek vermek için yaşadığı şehrin caddelerini arşınlıyor.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Haber Yayın Tarihi: 09.03.2017 03:55 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Aldatılan kadından görülmemiş intikam! Kocasının cinsel organına civata somonu taktı Göğüs silikonu ters dönüp patlayan modelden genç kızlara uyarı: 25'ten önce sakın yaptırmayın! Karısı doğumdayken eve eskort çağıran iş adamının alem gecesi kan gölüne döndü Trans birey olduğuna kimse inanamıyor! Norveç'in Kendall Jenner'ı güzelliğiyle baş döndürüyor Amerikalı spiker Wendy Williams canlı yayında yellendi

Son Dakika Haberleri