Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü - Son Dakika

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü

28.09.2020 16:47

Portekiz'in Tavira kentinde yaşayan Maria Malveiro ve Mariana Fonseca isimli eşcinsel çift, Diogo Goncalves isimli otel görevlisini öldürüp cesedini parçaladı. Genç kadınlar "Kucak dansı yapacağız" diyerek kandırdıkları görevlinin banka hesabından 80 bin dolar çaldı.

1
Portekiz'in Tavira kentinde yaşayan 19 yaşındaki Maria Malveiro ve 23 yaşındaki hemşire Mariana Fonseca isimli eşcinsel çift kandırdıkları otel görevlisini vahşice öldürdü.
2
"Kucak dansı yapacağız" diyerek baştan çıkardıkları 21 yaşındaki Diogo Goncalves isimli otel görevlisi, çiftin hain tuzağına düştü.

3
Genç kadınlar, görevliyi sandalyeye bağladıktan boğazını keserek öldürdü. Daha sonra parçaladıkları Diogo'nun cesedini çöp poşetlerine koyup üç gün arabalarında tuttuktan sonra denize attı.
4
Sevgililer, Diogo'nun kestikleri parmaklarını kullanıp cep telefonuna giriş yapıp banka hesabından yaklaşık 80,000 dolar çaldı. Çift, Diogo'nun öldüğü anlaşılmaması için de üç gün boyunca Facebook hesabından paylaşım yaptı.

5
Portekiz gazetesi Jornal de Noticias, Mariana'nın Diogo'nun kendisine kucak dansı yaptırma fantazisini olduğunu bildiği için Diogo'yu evine davet edip sevgilisi ile öldürdüğünü yazdı.
6
Çiftin deniz atmaya çalıştığı ceset parçalarını kayalıklarda fark eden vatandaşlar durumu polise bildirdi.
7
Polis yaptığı araştırma sonrasında telefonun en son çiftin evinde olduğu bilgisine ulaşınca çifti sorguya aldı.
8
Çift cinayeti kabul etti ve Amerika dizisi Dexter 'dan etkilendiklerini söyledi.
9
Tutuklanan eşcinsel çiftin yargılanmasına devam ediliyor.

Son Dakika Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü - Son Dakika

YORUMLAR (7)
  • GÖNDERİN: tabi insanlık nedir bilmediğimiz için Türkiye de maalesef devletimiz vatandaşını sömürdüğü için bize çok anormal geliyor.. 1 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı