Son Dakika Haberleri: Eşcinsel Evlilik Yapan Kainat Güzeli İlk Kez Konuştu

Eşcinsel Evlilik Yapan Kainat Güzeli İlk Kez Konuştu

5 yıl önce

1
2014'ün en ünlü gelini ilk kez konuştu... Tenis yıldızı Martina Navratilova ile geçen yılın son günlerinde hayatını birleştiren Rusya eski güzeli Julia Lemigova, daha önce hiç eşcinsel bir ilişki yaşamamasına rağmen Navratilova'dan nasıl etkilendiğini anlattı.
2
1990'da ülkesinin en güzel kızı seçilen bir yıl sonra da Kainat Güzeli yarışmasında üçüncülük tacı giyen iki çocuk annesi Lemigova, özel hayatına ilişkin bilinmeyenleri de ilk kez gün yüzüne çıkardı.
3
Lemigova "Ben Rusya'da büyüdüm ve insanların böyle ilişkiler yaşayabileceğini bilmiyordum. Kimse bundan söz etmemişti" dedi.
4
Kraliçe seçildikten sonra Rusya'dan ayrılıp Londra'da giden bir süre de Paris'te yaşayan Julia Lemigova, Martina Navratilova ile bu dönemde karşılaşmış.
5
Çiftin ilk karşılaşması 14 yıl önce Paris'te bir partide oldu. Navratilova ve Lemigova uzun uzun sohbet etti. O sırada Lemigova, Paris'te modellik yapıyordu. Lemigova o partide birbirlerini yakın hissetmelerinin nedenini "ikisinin de Doğu Avrupa kökenli olmasına" bağlıyor. Ama o partiden sonra Navratilova ve Lemigova'nın yolları uzun süre kesişmedi.
6
O partiden sekiz yıl sonra Navratilova ve Lemigova yine karşılaştı. O anları da Lemigova şöyle anlattı. "Geçen zamanda iki farklı ilişkiden iki kız çocuğu sahibi olmuştum. Bir restoranda yemek alıyordum ve döndüğümde Martina'nın orada olduğunu gördüm. Birbirimizi hatırladık. Onu kızlarımla tanıştırdım. Ve o gün 'ben bu insanı' bir daha görmek istiyorum' diye düşündüm."
7
Lemigova o güne kadar hiç eşcinsel ilişki yaşamadığını, bu tür eğilimleri olduğunu da bilmediğini söyledi.
8
Lemigova, Martina Navratilova ilişkisinin önceleri arkadaşça olduğunu anlattı: "Gelip kızlarımla tenis oynuyordu. Daha sonra ise farklı duygular hissetmeye başladık."

9
O sırada Julia Lemigova kızlarıyla birlikte Fransa'da yaşıyordu ve bir güzellik ürünleri firmasına sahipti. O dönemde kızlarıyla birlikte Navratilova'nın Miami'deki evini ziyarete bile gittiler.
10
Daha sonra da Navratilova ile aralarındaki ilişki başka bir boyuta geçti. Julia Lemigova iki kızının bu süreçte kendisine hiçbir soru sormadıklarını söyledi: "Beni mutlu görüyorlardı. Martina ailemizin bir parçası olmuştu ve kızlarım ona bayılıyordu. "
11
Fakat bir gün büyük kızı okuldan gelip Martina ve benim hakkında bazı şeyler konuşulduğunu söyleyip "Martina kim" diye sorunca Julia Lemigova da bütün gerçeği çocuklarına anlattı.
12
O anları da şöyle anlattı Lemigova: "Büyük kızım Martina'nın kim olduğunu sorunca 'Sevdiğim biri, onsuz yaşayabileceğimi düşünemiyorum' dedim. Sonra kızlarıma Martina'nın bizimle yaşamasını isteyip istemediklerini sordum. Bundan memnun olacaklarını söylediler. Zaten düğünden bir gün önce de hep birlikte sıradan bir aile gibi buz pateni yapmaya gittik."
13
Çek asıllı Martina Navratilova, Rus asıllı Julia Lemigova ve Lemigova'nın Fransa'da doğup büyüyen iki kızı 'çok dilli' bir aile oldu aynı zamanda. Hayatlarını Fransa ve ABD arasında gidip gelerek sürdürüyorlar. Lemigova ile Navratilova İngilizce anlaşıyor. Lemigova'nın kızları birbirleriyle Fransıçca, anneleriyle Rusça ve Navratilova ile İngilizce konuşarak anlaşıyor.
14
Her ne kadar Lemigova ve Navratilova birbirlerinin dilini öğrenmeye çalışmış olsa da bu pek işe yaramamış ve birbirleriyle İngilizce konuşarak anlaşıyorlar.
15
58 yaşındaki Martina Navratilova ile 42 yaşındaki Julia Lemigova, Florida'da evlendi. Çiftin düğününe ünlü oyuncu Brooke Shields de katıldı.
16
17
18
19
20
21
22
23
24

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İngiltere'deki Sevgililer Günü Kutlamalarında, Eğlencenin Dozu Fena Kaçtı! Ünlü Sunucu, Kendall Jenner'a Ayakkabı ve Terlik Yedirdi! İşte, 2019'un En Çok Kazandıran Meslekleri Ünlü Yönetmen, Oscar Ödüllü Oyuncunun Ev Halini Fotoğrafladı Bornozlu Paylaşım Yapan Yapana! İşte Bornozlu Paylaşımları ile Yürek Hoplatan Ünlüler