Eşcinsel Futbolcular - Son Dakika

Eşcinsel Futbolcular

11.03.2013 09:42

1
Bazıları kendi açıkladı, bazıları fotoğraflarla ortaya çıktı. İşte eşcinsel futboluclar.
2
ABD Milli Takımı'nda oynayan ve İngiliz Leeds United kulübünün de eski futbolcusu olan Robbie Rogers, geçenlerde resmi Twitter sayfasından eşcinsel olduğunu açıkladı.
3
Amerikalı futbolcu milli formayı 18 kez giymiş, ülkesini Olimpiyat Oyunları'nda da temsil etmişti. Ancak genç futbolcu eşcinsellik itirafının ardından futbolu bıraktı.
4
1961 doğumlu İngiliz futbolcu Justin Fashanu, eşcinsel olduğunu açıklamıştı. Fakat tepkilere dayanamayıp 1998'de intihar etti.
5
Eşcinsel olduğunu açıklayan bir diğer futbolcu, 1990 doğumlu Anton Hysen, hala Utsikteens BK'da oynuyor.
6
Premier Lig takımlarından Tottenham Hotspur FC'de forma giymekte olan İngiliz futbolcu Jermaine Anthony Jenas'ın eşcinsel olduğu ortaya çıkmıştır.
7
1989 doğumlu olan Pavel Mamayev'in, bir diğer futbolcu Alexander Kokorin ile yaşadığı ilişki rusya'da büyük skandala yol açmış ve futbolcunun eşcinsel olduğu orataya çıkmıştı. Pavel Mamayev hala Rusya'nın CSKA Moskova takımında forma giymektedir.
8
1992 doğumlu forvet oyuncusu Alexander Kokorin, Pavel Mamaev ile ortaya çıkan samimi fotoğraflar sonrası "onu seviyorum" diyerek, eşcinsel olduğunu itiraf etti.
9
Futbol kariyerine 1989 senesinde Tottenham altyapısında başlayan Campbell, 2010 yılında eski takımı Arsenal'e transfer oldu. Sol Campbell'ın eski sevgilisi Sienna Millers, İngiliz oyuncunun "gay" olduğunu iddia etmiştir.

Son Dakika Eşcinsel Futbolcular - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement