Son Dakika Haberleri: Hintli eşcinsel çiftin düğün fotoğrafları sosyal medyayı salladı!

Hintli eşcinsel çiftin düğün fotoğrafları sosyal medyayı salladı!

4 ay önce

Aşk engel tanımıyor. Amerika'da yaşayan Hintli eşcinsel çift, Amit Shah ve Aditya Madiraju, New Jersey'de etkileyici bir düğünle dünyaevine girdi.

1
Çekilen bu kareler tüm LGBT'li vatandaşlara umut vermiş, bu fotoğraflarla ilgili birçok mesaj aldım. Heyecanlıyım ve insanların bu fotoğrafları gördüğü için mutluyum.
2
Charmi, fotoğrafların kısa sürede viral haline gelmesi hakkında ise: "Biraz kötü bir hafızam var. Ama fotoğrafları gördüğümde her şeyi hatırlıyorum: kokular, sesler, duygular... Fotoğraflarda gerçek hisler var. Temsil etmek ve bunu doğru bir şekilde sunuyor olmak, benim için çok tatmin edici" dedi.
3
Yakışıklı damatlar evlilik yeminlerini Anito Dongre imzalı elbiseleri içinde etti.
4
Aşk sınır, engel tanımıyor. Hintli çift Amit Shah ve Aditya Madiraju'nun etkileyici düğünü profesyone fotoğrafçı Charmi tarafından ölümsüzleştirildi.
5
Fotoğraflar öyle başarılıydı ki sosyal medyada viral oldu. Fotoğrafçı Charmi Peña muhteşem düğün hakkında şunları söyledi: Hint toplumu için büyük bir şeyi belgelettiğimi biliyordum.
6
7
Vogue India'ya verdiği bir röportajda Amit Shah, aşağıdaki ifadeleri kullanmıştı: Geleneksel bir Hint düğünü olsun istiyoruz. Aditya'nın ailesi Hindistan'da yaşıyor ve bizim için gelecekler. Böyle destekleyici bir ailemiz olduğu için çok şanslıyız.

8
9
Düğünün sonrasında arkadaşlar ve aileler için ayrı bir kokteyl de düzenlendi. Çift, düğün fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmayı da ihmal etmedi.
10
11
12Haber Yayın Tarihi: 01.08.2019 02:16 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Charlie'nin Melekleri galasına dekolte damgası! Tül elbisesiyle gözleri şaşı etti Yıldız futbolcu Neymar'ın yeni aşkı, bikinili pozlarıyla kendine hayran bırakıyor! Cinsel ilişki fantezisi genç çiftin sonu oldu! Metal çubukla saldırdı Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak!