Hintli eşcinsel çiftin düğün fotoğrafları sosyal medyayı salladı! - Son Dakika

Hintli eşcinsel çiftin düğün fotoğrafları sosyal medyayı salladı!

01.08.2019 14:16

Aşk engel tanımıyor. Amerika'da yaşayan Hintli eşcinsel çift, Amit Shah ve Aditya Madiraju, New Jersey'de etkileyici bir düğünle dünyaevine girdi.

1
Çekilen bu kareler tüm LGBT'li vatandaşlara umut vermiş, bu fotoğraflarla ilgili birçok mesaj aldım. Heyecanlıyım ve insanların bu fotoğrafları gördüğü için mutluyum.
2
Charmi, fotoğrafların kısa sürede viral haline gelmesi hakkında ise: "Biraz kötü bir hafızam var. Ama fotoğrafları gördüğümde her şeyi hatırlıyorum: kokular, sesler, duygular... Fotoğraflarda gerçek hisler var. Temsil etmek ve bunu doğru bir şekilde sunuyor olmak, benim için çok tatmin edici" dedi.
3
Yakışıklı damatlar evlilik yeminlerini Anito Dongre imzalı elbiseleri içinde etti.
4
Aşk sınır, engel tanımıyor. Hintli çift Amit Shah ve Aditya Madiraju'nun etkileyici düğünü profesyone fotoğrafçı Charmi tarafından ölümsüzleştirildi.
5
Fotoğraflar öyle başarılıydı ki sosyal medyada viral oldu. Fotoğrafçı Charmi Peña muhteşem düğün hakkında şunları söyledi: Hint toplumu için büyük bir şeyi belgelettiğimi biliyordum.
6
7
Vogue India'ya verdiği bir röportajda Amit Shah, aşağıdaki ifadeleri kullanmıştı: Geleneksel bir Hint düğünü olsun istiyoruz. Aditya'nın ailesi Hindistan'da yaşıyor ve bizim için gelecekler. Böyle destekleyici bir ailemiz olduğu için çok şanslıyız.

8
9
Düğünün sonrasında arkadaşlar ve aileler için ayrı bir kokteyl de düzenlendi. Çift, düğün fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmayı da ihmal etmedi.
10
11
12

Son Dakika Hintli eşcinsel çiftin düğün fotoğrafları sosyal medyayı salladı! - Son Dakika

YORUMLAR (22)
  • üst akıl: anne: Allahım vermesin. Bu tür haberleri yayınlamaktaki amaç toplumu buna alıştırıp duyarsızlaştırmak ve sonuçta da normalleştirmek midir acaba gerçekten doğru bir tespit malesef algı operasyonu resmen son dk haberin kendini bu konularda düzeltmesini talep ediyorum. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar "Her seferinde yıkıyorum" demişti! Cardi B, taharet temizliği için asistan tutmuş Sorumsuzca davrananların eseri! İstanbul'un bir ilçesinde kediler 'Şirinler'e döndü Boyları 12 metre kiloları 50 ton! 2 bin yıldır öylece duruyorlar