Eşcinsel İlişkiye Girerken Yakalanan Gençler, Meydanda Kırbaçlandı - Son Dakika

Eşcinsel İlişkiye Girerken Yakalanan Gençler, Meydanda Kırbaçlandı

Endonezya'nın Açe eyaletinde eşcinsel ilişkiye girerken yakalanan iki erkeğin değnek cezaları kent meydanında toplanan kalabalığın önünde infaz edildi. Endonezya'nın Açe eyaletindeki olayı izlemeye gelenler, yaşananları anbean telefonlarına kaydettiler.

1
Açe bölgesinde şeriat mahkemesinin, eşcinsel ilişkiye giren iki erkeğe verdiği değnek cezası infaz edildi.

2
Eyaletin başkenti olan Banda Açe'de kurulan platforma çıkarılan iki erkek, giydikleri garip kostümle yüzü tamamen kapatılan infazcıları tarafından 85'er kez değnekle dövüldü.

3
Eşcinsel ilişki Endonezya'da, yalnızca şeriat yasalarının uygulandığı muhafazakar Açe bölgesinde yasa dışı olsa da daha önce hiç kimse bu nedenle cezaya çarptırılmamıştı.

4
20 ve 23 yaşlarında olan iki erkek, mart ayında yerel halktan kişiler tarafından bulunarak yetkililere teslim edildi.

5
Yargıçlar suçlanan iki erkek için, yasanın öngördüğü maksimum ceza olan 100 değnekten daha düşük ceza verirken savcının talep ettiği 80 değneğin ise üzerinde bir cezaya hükmetti.

6
Kentte kurulan platforma çıkarılan beyaz önlük giydirilen iki erkeğe verilen cezayı izlemek için büyük bir kalabalık toplandı.

7
Kalabalığın olayı izlemekle yetinmeyip bir de kameraya alması dikkat çekti.

8
Açe'de değnek cezaları daha önce yalnızca kumar ve alkol suçları için uygulanmıştı.

9
Son yıllarda giderek muhafazakarlaşan Açe, 2014'te eşcinselliğe karşı sert yasalar çıkarmıştı. Açe bölgesinde 2001 yılından bu yana şeriat uygulanıyor.

10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32

Haber Yayın Tarihi: 23.05.2017 15:59

Son Dakika Eşcinsel İlişkiye Girerken Yakalanan Gençler, Meydanda Kırbaçlandı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Fazla parmakları olduğu için sokağa atılan kedi internette fenomen oldu +18 uygulamaya üye olan rugby oyuncusunun katılma sebebi oldukça ilginç: Her şey spor yapmak için Kızının fotoğrafını çeken anne, iki saniye sonra çığlıklarına hakim olamadı Suya girdikleri an insanların cinsel organına saldırıyor! İlginç yaratığı görenlerin kanı çekiliyor Yıldız şarkıcı Mariah Carey ablasının iğrenç planını yıllar sonra itiraf etti: 12 yaşımda parayla cinsel ilişkiye zorladı