Eşcinsel sağlık çalışanı benzin dökülerek diri diri yakıldı - Son Dakika

Eşcinsel sağlık çalışanı benzin dökülerek diri diri yakıldı

03.05.2021 09:29

Litvanya'da 29 yaşındaki sağlık çalışanı Normunds Kindzulis, eşcinsel olduğu için komşuları tarafından üzerine benzin dökülerek canlı canlı yakıldı.

1
Normunds, sürekli ölüm tehditleri almaya başlayınca kendisi gibi eşcinsel olan arkadaşı ile sürekli ölüm tehditleri alınca küçük bir şehir olan Tukums'a yerleşti.
2
Fakat orada da sürekli ölüm tehditleri almaya başladı.

3
Polis ekipleri ise olayın intihar olabileceğini ve şu an için olay ile ilgili nefret suçu kapsamında soruşturma açılamadığını söyledi.

4
Normunds, defalarca polise aldıkları tehditleri bildirmelerine rağmen polisin arkadaşı ölene kadar hiçbir şekilde önlem almadığını söyledi.
5
Olayla ilgili soruşturma devam ederken polis, olayın intihar olmuş olabileceğini fakat bir insanı intihara zorlamanın bile cinayet olduğunu soruşturmanın tüm yönleri ile devam ettiğini söyledi.
6
7

Son Dakika Eşcinsel sağlık çalışanı benzin dökülerek diri diri yakıldı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bebek büyüklüğünde kurbağayı gören köylüler dondu kaldı Bu hastalık milyonda bir görülüyor! Uyuyunca haftalarca gözünü açamıyor Bikinisiyle poz veren Kim Kardashian ayaklarıyla dalga konusu oldu Kalp krizi iki can birden aldı! Önce anne sonra göğsündeki bebeği hayatını kaybetti Ölüm sayılarının rekor kırdığı Hindistan'da milletvekili şifa olsun diye inek idrarı içti
Advertisement