Eşcinsel Şarkıcı Elton John Erkek Arkadaşıyla Evlendi - Son Dakika

Eşcinsel Şarkıcı Elton John Erkek Arkadaşıyla Evlendi

22.12.2014 10:34

1
Dünyaca ünlü İngiliz pop sanatçısı Sör Elton John, Pazar sabahı sade bir törenle hayat arkadaşı David Furnish ile evlendi.

2
21 yıldır birlikte olan çift 9 yıldır ‘'medeni ortaklık'' anlaşmasıyla birlikte yaşıyordu.

3
İngiltere parlamentosunun eşcinselliği yasal kılan düzenlemesinin ardından evlenme karar alan John ve Furnish, mutlu günlerinin fotoğraflarını Instagram hesaplarında paylaştılar.

4
Çiftin oğulları, 3 yaşındaki Zachary ve 23 yaşındaki Elijah, seremonide babalarının yüzüklerini taşıdı.

5
Elton John evlilik öncesi şömine başında erkek arkadaşı ile ayakkabısının fotoğrafını Instagram hesabında paylaşmış ve ne kadar heyecan duyduğunu yazmıştı.

6
Düğüne moda ve şov dünyasının birbirinden ünlü isimleri katıldı.

7
Beckham ailesinin tam kadro katıldığı düğünde Hugh Grant, Elizabeth Hurley, Ed Sheeran gibi isimler sanatçı ve yeni eşi David Furnish'le bol bol fotoğraf çektirdiler.

8
Medeni ortaklık statüsü, evlilik kadar kapsamlı olmamakla birlikte, çiftlere birlikteliklerinden dolayı bazı haklar tanıyor.

9
İngiltere ve Galler'de bu Mart ayına kadar hukuki olarak eşcinsel çiftlerin evlenmesi yasaktı ancak "medeni ortaklık" statüsü alabiliyorlardı.

10
Elton John, Mart ayında eşcinsel evlilikleri yasal hale getirdiği için "İngiltere ile çok gurur duyduğunu" söylemişti.

11
John, sözlerine şöyle devam etmişti: "Bizim medeni ortaklık statüsü almamız, eşcinsel evlilik için uzun yıllardır kampanya yürüten pek çok insan için dönüm noktasıydı. 1950 ve 60'lı yıllarda İngiltere'de eşcinsel olmak çok zordu. Bu konuda insanların açık olması çok zordu. Üstelik suç olarak görülüyodu."

12
"Dolayısıyla evliliğin yasallaşması çok keyifli bir durum. Bunu kutlamalıyız. 'Medeni ortaklık statüsü var nasılsa, evlenmekle uğraşmayalım' demeyeceğiz. Evleneceğiz."

13
Elton John, instagram hesabında düğün davetiyesinin fotoğrafını da paylaştı.

14
Çiftin 2010 yılında doğan Zachary ile geçen yıl doğan Elijah adlı iki oğlu bulunuyor.

15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34

Son Dakika Eşcinsel Şarkıcı Elton John Erkek Arkadaşıyla Evlendi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Evinin çatısında karşılaştığı manzara uykularını kaçırdı! Tam 4 metre Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Yürüyerek girdiği dişçiden tekerlekli sandalyeyle çıktı! İşte şimdi tam Benjamin Button Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti