'Eşcinselim ve Delikanlıyım' - Son Dakika

'Eşcinselim ve Delikanlıyım'

06.11.2012 14:07

1
Sacit Aslan ve Pelin Çini'nin sunduğu ‘Aramızda Kalsın' programına katılan Barbaros Şansal çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte ünlü modacının açıklamalarından önce çıkan satır başları:
2
" İvana Sert'in kitabı Nobel adayı. İvana hanım bu işe çamaşır mankenliğiyle başladı. İvana kumaştan anlamıyor ama kadından anlıyor."
3
"Diğer arkadaş da tezgahtardı, oraya konuldu. Hakan(Akkaya) Bey başarılı bir şovmen ama satenin bir dokuma olduğunu bile bilmiyor kumaş diyor."
4
"Uğurkan Erez'in de ehliyeti yok o koreograf. Onların işi sahne düzeni. Onlar dikişi bilemezler. Her ağdacı doktor olacak diye bir şey yok Uğurkan da jüri olamazdı."
5
"Muhteşem Yüzyıl'ın kıyafetlerini beğenmiyorum. Ben sentetik elyafa el değdiremiyorum. Sanatçılara elbise dikmiyorum para ödemiyorlar. Temizletmek için bile bize geri yolluyorlar."
6
"Sanatçıların hepsinin bir nöbetçi modacısı var. Büyük isimler masraf yapıyor. Eşcinsel modacıların bazıları maskara zaten."
7
"Türkiye'de bir delikanlı benim eşcinselliğimi söylüyorum. Öbürleri ağır abi… Ben özelimi ilk kez Okan Bayülgen'in programında paylaştım"

Son Dakika 'Eşcinselim ve Delikanlıyım' - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement