'Eşcinselim ve Delikanlıyım' - Son Dakika

'Eşcinselim ve Delikanlıyım'

06.11.2012 14:07

1
Sacit Aslan ve Pelin Çini'nin sunduğu ‘Aramızda Kalsın' programına katılan Barbaros Şansal çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte ünlü modacının açıklamalarından önce çıkan satır başları:
2
" İvana Sert'in kitabı Nobel adayı. İvana hanım bu işe çamaşır mankenliğiyle başladı. İvana kumaştan anlamıyor ama kadından anlıyor."
3
"Diğer arkadaş da tezgahtardı, oraya konuldu. Hakan(Akkaya) Bey başarılı bir şovmen ama satenin bir dokuma olduğunu bile bilmiyor kumaş diyor."
4
"Uğurkan Erez'in de ehliyeti yok o koreograf. Onların işi sahne düzeni. Onlar dikişi bilemezler. Her ağdacı doktor olacak diye bir şey yok Uğurkan da jüri olamazdı."
5
"Muhteşem Yüzyıl'ın kıyafetlerini beğenmiyorum. Ben sentetik elyafa el değdiremiyorum. Sanatçılara elbise dikmiyorum para ödemiyorlar. Temizletmek için bile bize geri yolluyorlar."
6
"Sanatçıların hepsinin bir nöbetçi modacısı var. Büyük isimler masraf yapıyor. Eşcinsel modacıların bazıları maskara zaten."
7
"Türkiye'de bir delikanlı benim eşcinselliğimi söylüyorum. Öbürleri ağır abi… Ben özelimi ilk kez Okan Bayülgen'in programında paylaştım"

Son Dakika 'Eşcinselim ve Delikanlıyım' - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir gecede görme yetisini kaybetmişti! Yeşilçam'ın cesur güzeli, kendisini döven eski eşiyle 25 yıl sonra yüzleşti Ünlü oyuncu Irmak Ünal yaptığı hatanın bedelini koronavirüse yakalanarak ödedi: Perişan oldum Hepsi tek bir ağızdan aynı şeyi söyledi! Ünlülerden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı paylaşımları Best Model of Turkey'in 15 yaşındaki kraliçesi Melisa İmrak tartışma yarattı Kapadokya'da 29 Ekim coşkusu! Ay yıldızlı bayrağımız gökyüzüne yükseldi