Esed Kalesinden İlk Kez Çıktı - Son Dakika

Esed Kalesinden İlk Kez Çıktı

28.03.2012 00:12

1
BM ve Arap Birliği özel temsilcisi Kofi Annan'ın 6 maddellik barış planını kabul eden Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad'ın bugün ikinci sürprizi de muhaliflerin kalesi Humus kentini ziyaret etmesi oldu.
2
Suriye ordusu ile muhalifler arasında aylardır çatışmaların yaşandığı Baba Amr mahallesini ziyaret eden Esad, askerler tarafından sıcak bir şekilde karşılandı. Baba Amr mahallesindeki ziyaret sırasında Esad için sıkı güvenlik önlemleri alındığı gözden kaçmadı.
3
Uluslararası haber ajansı Reuters, Suriye devlet televizyonundan aldığı görüntüleri bu karelerle servis etti.
4
BM'den bugün yapılan açıklamada ise Suriye'de şiddet olaylarının başlamasından bu yana öldürülenlerin sayısının 9 bine çıktığı belirtildi.
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Esed Kalesinden İlk Kez Çıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Skandal görüntülerden sonra güzel futbolcu takımından kovuldu Dua Lipa ile müstehcen pozlar veren Miley Cyrus'tan bomba yorum: Maalesef onunla cinsel ilişkiye girmedik Kışın beyaz, yazın kahverengiye bürünüyorlar! Nesli tükenmekte olan gelincik objektiflere takıldı Dondurucu soğukta bikiniyle bisiklet süren genç kız, hayır kurumu için bir saatte 83 bin TL topladı Sınavdan çıkıp doğumhaneye giden avukat adayı, buzların üzerinde oturarak görevini tamamladı