Eşekle 9000 Kilometre! - Son Dakika

Eşekle 9000 Kilometre!

31.05.2012 23:40

1
Fransa'dan at, eşek ve köpekleriyle çıktıkları yolculukta 3 bin 500 kilometre yol kat ederek 7 ülkenin ardından Düzce'ye gelen Fransız çift, Hindistan'a ulaşmayı hedefliyor.
2
Fransa'dan at, eşek ve köpekleriyle 2010 yılı eylül ayında uzun bir yolculuğa çıkan David Verchot (33) ile kız arkadaşı Morgane Lefevre (26), İtalya, Romanya, Bosna Hersek, Hırvatistan, Sırbistan, Bulgaristan ve Yunanistan'ı geçerek Akçakoca ilçesine ulaştı.

3
Sürekli aynı yerde yaşamamak için ülke ülke dolaştıklarını anlatan Lefevre, ''Nerede doğal güzellik var, oralara gitmek için seyahat ediyoruz.
4
İnsanlar hayvanlara çok kötü davranıyor, hayvanlarla iyi dost olduğumuzu göstermek için at, eşek ve köpeğimizle yola çıktık'' diye konuştu.
5
At ve eşeklerine yükledikleri çadırlarla belirledikleri bölgelerde konaklayan çift, Hindistan'a ulaşmayı hedefliyor.
6

Son Dakika Eşekle 9000 Kilometre! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü Mide bulandıran olay! 37 yaşındaki sapık, tavuk ve civcivlere tecavüz etti