Eşi tarafından cinayete kurban giden anne, ölmeden önce kendisinin ve kızının mezarını kazmış - Son Dakika

Eşi tarafından cinayete kurban giden anne, ölmeden önce kendisinin ve kızının mezarını kazmış

09.02.2021 11:28

Brezilya'nın Pompeia şehrinde geçtiğimiz kasım ayında ortadan kaybolan 34 yaşındaki Cristiane Arena ve dokuz yaşındaki kızı evlerinin arka bahçesinde gömülü halde bulundu. Cinayete kurban giden anne ve kızın kendi mezarlarını katil koca tarafından zorla kazdırıldığı ortaya çıktı.

1
Anne ve kız kaybolduktan sonra Cristiane Arena'nın eşi Fabrício Buim Arena Belinato ve Cristiane'nin 16 yaşındaki kızı polise ifade verdi. Genç kız, polise verdiği ifadede annesinin kız kardeşini de yanına alıp yeni sevgilisine kaçtığını söyledi.
2
Kızın birkaç çelişkili ifadesinden sonra polis soruşturmayı derinleştirdi. Evin olduğu bölgede araştırma yapan polis ekipleri, arka bahçedeki parkenin yenilendiğini fark edince parkeleri kaldırıp toprağı kazdı.
3
Kazıda, Christiane ve kızının cansız bedeni bulundu. Tekrar ifadesi alınan 16 yaşındaki genç kız, polislere cinayeti annesinin eşinin işlediğini ve mezarları annesinin kazdığını söyledi.
4
Polis amiri Claudio Anunciato Filho, Fabrício Buim Arena Belinato'nun kaçtığını ve yakalanması için çalışmaların devam ettiğini belirtti.

5
Ayrıca polis ekipleri, Fabricio ve Cristiane'nin 16 yaşındaki kızı arasında ilişki olduğu ve cinayete yardım ettiği şüphesi ile kızın tutuklandığını söyledi. Olay ile ilgili soruşturma devam ediyor.

6
7

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Eşi tarafından cinayete kurban giden anne, ölmeden önce kendisinin ve kızının mezarını kazmış - Son Dakika


Advertisement