Esin Öğretmen Ölüme Böyle Gitti - Son Dakika

Esin Öğretmen Ölüme Böyle Gitti

16.02.2012 13:55

1
Siirt'te, şiddet gördüğü eşine açtığı boşanma davası sürerken, uçurumun dibinde cesedi bulunan ve kazayla düşüp öldüğü iddia edilen öğretmen 25 yaşındaki Esin Güneş'in ölmeden dakikalar önce olay yerinde eşi ve onları oraya götüren taksici ile birlikte çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı.
2
Fotoğraflarda, Esin Güneş'in eşi Güven Güneş ve taksici Beşir Üzüm ile birlikte uçurumun kıyısındaki kameriyeye doğru yürüdükleri görüldü.
3
Kaza olduğu gerekçesiyle kapatılan dosya, Esin öğretmenin ailesinin 'cinayet' itirazı üzerine yeniden açılmış, savcılığın yaptığı soruşturmanın ardından, Güven Güneş ile taksici Beşir Üzüm hakkında 'kasten adam öldürmek' suçlamasıyla ömür boyu hapis cezası istemiyle dava açılmıştı.
4
5

Son Dakika Esin Öğretmen Ölüme Böyle Gitti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti