Esin Övet ve Mert Öğün Beyaz TV'den Kovuldu - Son Dakika

Esin Övet ve Mert Öğün Beyaz TV'den Kovuldu

28.06.2014 09:22

1
Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz adlı magazin programının sunucuları Esin Övet ve Mert Öğün'ün kanalla ilişkileri kesildi.

2
UçanKuş'ta yer alan habere göre, Beyaz Tv yönetimi Esin Övet ile Mert Öğün'ün kanalla ilişkilerini kesti. İkilinin kanalla ilişkilerinin kesilmesinin nedesi ise, son derece taraflı yayınlar yapmaları olarak gösteriliyor.

3
Kanal yönetimi tarafından 'rating için bu şekilde program yapılmaz' eleştirilerinin ardı arkası kesilmediğini belirtilirken Esin Övet ve Mert Öğün tarafından sürekli tek taraflı yayınların yapıldığının altı çizildi.

4
Beyaz TV yönetimi, kişisel hırslarını ekrana taşıyan, her hafta sonu bir çok mekân davetlisi olarak bu kişilerin mekân mekân gezmesini de kınadı.

5
Bu tartışmalar doğrultusunda sezonun bitmesine kadar kanal yönetimini tarafından beklenildiği bildirildi. Final programından sonra da Osman Gökçek'in talimatıyla da hem Esin Övet, hem de Mert Öğün'e, "Sizinle tüm ilişiğimiz kesilmiştir." yazısı verilerek, yeni sezonda başka isimlerle çalışılacağı bildirildi.

6
Bu haberler üzerine Esin Övet Twitter hesabından kanal yönetimi tarafından işine son verilmediği, kendi isteğiyle kanaldan ayrıldığını dile getirdi.

7
Kanal yönetimi tarafından yeni sezon için düşünülen kişiler arasında Sabah gazetesinin başarılı isimleri arasında yer Sinan Özedincik var.

8
İşte Esin Övet ve Mert Öğün'ün fotoğrafları...

9
10
11
12
13
14
15
16
17

YORUMLAR
500

Son Dakika Esin Övet ve Mert Öğün Beyaz TV'den Kovuldu - Son Dakika Magazin


Advertisement