Eşine Az Rastlanan, Biri Sarışın Diğeri Melez İkizden 20 Kare - Son Dakika

Eşine Az Rastlanan, Biri Sarışın Diğeri Melez İkizden 20 Kare

3 yıl önce

1
Irklar arası evlilik sonucu dünyaya gelen biri sarışın diğeri melez ikiz kardeş sosyal medyanın yeni ilgi odağı oldu. Nadiren görülebilecek şekilde ikiz kardeş olarak dünyaya gelen kızlara kolay kolay kimse inanamıyor.

2

Irklar arası bir evliliğin ürünü olan Kalani ve Jarani'nin farklı doğmaları aslında 500'de bir ihtimal. Buna göre; bebeklerden biri deri rengini annesinden, diğeri ise babasından aldı.

3

Bu ikizlerden Lucy, beyaz tenli ve turuncu saçlı iken, Maria ise kumral ve kıvırcık saçlı... 1997 doğumlu olan Maria ve Lucy Aylmer kardeşler de birbirlerine hiç benzemeyen ikiz kardeşler olarak dünyanın ilgisini çekti.

4

Çift yumurta ikizi olan Aylmer kardeşlerle tanışan kişiler, onların ikiz olduğuna kesinlikle inanmıyor ve kimliklerini görmek istiyorlar.

5
6
7
8
9
10
Irklar arası evliliklerin sonucunda ikiz bebekler birbirlerinden tamamen farklı bir şekilde doğabiliyor.

11
12
13
Onları diğer ikizlerden ayıran şey birbirlerine hiç benzemiyor olmaları ve hatta birisinin melez diğerinin ise sarışın olması.

14
15
16

Haber Yayın Tarihi: 07.06.2017 09:37 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Aldatılan kadından görülmemiş intikam! Kocasının cinsel organına civata somonu taktı Göğüs silikonu ters dönüp patlayan modelden genç kızlara uyarı: 25'ten önce sakın yaptırmayın! Karısı doğumdayken eve eskort çağıran iş adamının alem gecesi kan gölüne döndü Trans birey olduğuna kimse inanamıyor! Norveç'in Kendall Jenner'ı güzelliğiyle baş döndürüyor Amerikalı spiker Wendy Williams canlı yayında yellendi

Son Dakika Haberleri