Eşini 8 Yerinden Bıçakladı - Son Dakika

Eşini 8 Yerinden Bıçakladı

18.08.2012 09:18

1
Balıkesir'in Edremit ilçesinde bir kişi, kendisinden boşanmak isteyen eşini 8 yerinden bıçakladı.
2
Edinilen bilgiye göre, baba M.A., kendisine boşanma davası açtığı öğrenilen Asiye A. ile görüşüp iki çocuğunu alarak gezmeye götürdü.
3
Daha sonra çocuklarını evlerine bırakan M.A, bugün tekrar eşi Asiye A.'yı telefonla arayarak, Azerbeycan Bulvarı üzerindeki Şehitler Parkı'na gelmesini istedi. Asiye A. çocuklarına "Siz gelmeyin ne olur ne olmaz kalın" diyerek evden ayrıldı.
4
Şehitler Parkı'na giden Asiye A., boşanmak üzere olduğu kocası M.A. ile önce konuşmaya başladı. Daha sonra tartışma başlayınca M.A. yanında taşıdığı bıçağı çıkarak genç kadına saplamaya başladı. Yaklaşık 8 defa bıçak darbesi alan Asiye A., kanlar içinde imdat çığlıkları attı.
5
Çığlık seslerini duyan etraftaki vatandaşlar, genç kadını eşinin elinden zorla aldı. M.A. polis tarafından suç aleti ile birlikte gözaltına alındı. Ağır yaralanan anne Asiye A., olay yerine gelen ambulansla Edremit Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Son Dakika Eşini 8 Yerinden Bıçakladı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı Bu ülkede evli çiftler ayrı yataklarda uyuyor! Bakın sebebi ne Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı