Eşinin kafasını kesen cani koca, kesik başla 1 kilometre yürüdü - Son Dakika

Eşinin kafasını kesen cani koca, kesik başla 1 kilometre yürüdü

06.02.2020 14:31

Hindistan'da cani koca, tartıştığı eşini kıskançlık nedeniyle vahşice katletti. Eşinin kafasını kesen adam, yanına aldığı kesik başla birlikte 1 kilometre ilerideki karakola gitti.

1
Hindistan'da bir adam, kavga ettiği eşinin kafasını kesti. Sonrasında ise büyük bir soğukkanlılıkla kadının kesik başıyla sokakta yürüdü. 1 kilometre boyunca eşinin kesik başıyla yürüyen caniyi görenler gözlerine inanamadı.
2
Olay Hindistan'ın kuzeyinde bulunan Uttar Pradesh bölgesindeki Bahadurpur köyünde cumartesi günü meydana geldi.
3
Yerel medya, Akhilesh Rawat adlı 30 yaşlarındaki adamın, 26 yaşındaki Rajani isimli eşiyle kavga ettiğini; öfkeli kocanın evin dışına çıkardığı eşinin başını kestiğini duyurdu.

4

Yerel medya cani kocanın kesik baş ile polis karakoluna doğru yaklaşık 1 kilometre yürüdüğünü ardından yol üzerinde polisler tarafından gözaltına alındığını duyurdu.

5
Çiftin iki yıl önce evlendiği; bir yıl önce dünyaya gelen bebeklerinin ise hastalık sebebiyle öldüğü, Rajani'nin bu olay sonrası babasının evine döndüğü ve bu nedenle ikili arasında tartışmaların yaşandığı belirtildi.
6
Yerel medya, cani kocanın eşini 4 gün önce evine getirdiğini ancak kavganın sürdüğünü duyurdu.
7

Son Dakika Eşinin kafasını kesen cani koca, kesik başla 1 kilometre yürüdü - Son Dakika


YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kadın kahramanlar, Hakkari'nin sert coğrafyasında PKK'ya göz açtırmıyor Papaz, vaaz sırasında Melenia Trump'ı gösterip "Bu kadın gibi olun" deyince ortalık karıştı Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu