Eşiyle boşanmanın eşiğine gelen Kim Kardashian animasyon filminde rol alacak - Son Dakika

Eşiyle boşanmanın eşiğine gelen Kim Kardashian animasyon filminde rol alacak

14.03.2021 16:40

Son dönemde eşi Kanye West'ten boşanacağına dair haberlerle gündemde olan ABD'li reality şov yıldızı Kim Kardashian iyiden iyiye işkolik oldu. 40 yaşındaki yıldız, bir kez daha beyaz perdede boy gösterecek. Kardashian, sesiyle yer alacağı animasyon filmin adını açıkladı. Filmde harika zaman geçirdiğini söyleyen Kardashian, rolünü anlattığında çocuklarının inanamadığını söyledi.

1
2021 Nickelodeon Çocukların Seçimi Ödülleri'ne uzaktan bağlantı yoluyla katılan 41 yaşındaki ünlü yıldız, yer alacağı filmin adının PAW Patrol: The Movie olduğunu söyledi ve filmden bir ön izleme sahnesi paylaştı.

2
Animasyon filmde seslendirme yapacak olan Kardashian'ın yanı sıra Tyler Perry, Yara Shahidi ve Marsai Martin de filme sesleriyle hayat verecek. "Bu filmde çalışırken harika bir zaman geçirdik" diyen Kardashian, "Filmde yer alacağımı söylediğimde çocuklarım zar zor inandı" ifadesini kullandı.
3
Keith Chapman tarafından yaratılan çocuk televizyon dizisi PAW Patrol'e dayanan, Cal Brunker tarafından yönetilen animasyon filmin 20 Ağustos 2021'de gösterime girmesi bekleniyor.
4
Kardashian daha önce Carmen Electra ile birlikte Acayip Bir Film ve Vadinin Melekleri adlı sinema filmlerinde; How I Met Your Mother, Beyond the Break, CSI: NY gibi dizilerde rol almıştı.
5
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Eşiyle boşanmanın eşiğine gelen Kim Kardashian animasyon filminde rol alacak - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı