Eşiyle çıplak fotoğraflarını paylaşması gündemden düşmeyen ünlü sporcu, yine sınırları zorladı - Son Dakika

Eşiyle çıplak fotoğraflarını paylaşması gündemden düşmeyen ünlü sporcu, yine sınırları zorladı

12.10.2020 13:41

Karantina sürecinde eşiyle verdiği pozlar olay yaratan ünlü dövüşçü Paige VanZant, son yaptığı paylaşım yine ses getirdi. VanZant, amuda kalkıp poz verdi.

1
Karantina sürecinde eşiyle verdiği pozlar olay yaratan ünlü dövüşçü Paige VanZant, sosyal medyadan iki adet fotoğrafını paylaştı ve takipçilerinden bu iki fotoğraftan birini seçmelerini ve fotoğrafın altına yorum yapmalarını istedi.
2
Ancak VanZant'ın verdiği poz, ne kadar güçlü bir sporcu olduğunu gözler önüne serdi.
3
26 yaşındaki VanZant hiçbir yerden destek almadan amuda kalkarak poz verirken, takipçileri güzel sporcuya övgüler yağdırdı.
4
ÇIPLAK POZLARIYLA İLGİLİ İLK KEZ KONUŞMUŞTU
ÇIPLAK POZLARIYLA İLGİLİ İLK KEZ KONUŞMUŞTU
Eşi Austin Vanderford'la çok sayıda çıplak fotoğrafını sosyal medyadan paylaşan ve uzun süre gündemden düşmeyen dövüşçü Paige VanZant, bu pozlarla ilgili geçtiğimiz günlerde ilk kez konuşmuştu.
5
İngiliz Telegraph'a açıklamalarda bulunan VanZant, karantina döneminde eğlenmek istediklerini ve bu düşünceyle çıplak pozlarının ortaya çıktığını söylemişti.
6
Karantina sürecini ABD'nin Oregon eyaletindeki evlerinde geçirdiklerini belirten başarılı dövüşçü, "Evde yalnızken biraz eğlenmek ve bu dönemde çıplak olmaya karar verdik.

7
Zaman zaman bu durum biraz çılgınlaştı ancak bunu sosyal medyada keyifli hale getiriyorduk" demişti.

8
Çok eğlendiklerini belirten VanZant, "Her gün yeni bir şeyler bulmaya çalışıyorduk. Bazen çıplak yemek yapıyor, bazen bahçıvan oluyorduk, bazen balkonda, bazen yatakta sadece uzanırken... Kesinlikle çok eğlendik" ifadelerini kullanmıştı.
9
10
11
12

YORUMLAR (2)
500

Son Dakika Eşiyle çıplak fotoğraflarını paylaşması gündemden düşmeyen ünlü sporcu, yine sınırları zorladı - Son Dakika


Advertisement