Eşiyle çıplak şekilde yaptığı antrenmanı paylaşan dövüşçü Paige VanZant kariyerinde yeni sayfa açıyor - Son Dakika

Eşiyle çıplak şekilde yaptığı antrenmanı paylaşan dövüşçü Paige VanZant kariyerinde yeni sayfa açıyor

Karantina sürecinde kendisi gibi dövüşçü olan eşi Austin Vanderford ile çıplak bir şekilde antrenman yapan ve bu anları sosyal medyadan paylaşan Paige VanZant, dünyanın en büyük dövüş organizasyonlarından birisi olan UFC'yi bırakıyor.

1
Karantina sürecinde kendisi gibi dövüşçü olan eşi Austin Vanderford ile çıplak bir şekilde antrenman yapan ve bu anları sosyal medyadan paylaşan Paige VanZant, tüm dikkatleri üzerine çekmişti.
2
Paylaşımlarına hali hazırda hız kesmeden devam eden güzel dövüşçü, kariyeriyle ilgili yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor. VanZant, dünyanın en büyük dövüş organizasyonlarından birisi olan UFC'yi bırakıyor.

3
Geçtiğimiz günlerde yeniden ringe çıkan Birleşik Amerikalı sporcunun UFC'den ayrılıp Bare Knuckle Fighting Championship (BKFC) organizasyonuna katılacağı öğrenildi.
4
26 yaşındaki VanZant, Instagram paylaşımında "Oyunu değiştirmekle ilgili..." ifadelerine yer verdi ve takipçilerini heyecanlandırdı.
5
BKFC'de çıkacağı ilk maçının kasım ayında olması beklenen VanZant, "Çok heyecanlıyım. BKFC ile büyük bir sözleşme imzaladığımı herkese duyuyorum.
6
Bu büyük bir haber. Hayallerim gerçek oldu. Gerçekten ilk maçımın duyurusuna yapmak için sabırsızlanıyorum" dedi.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Haber Yayın Tarihi: 13.08.2020 15:55

Son Dakika Eşiyle çıplak şekilde yaptığı antrenmanı paylaşan dövüşçü Paige VanZant kariyerinde yeni sayfa açıyor - Son Dakika

YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

TV yıldızı Megan Barton Hanson 'Sizin gözünüzde nasıl göründüğümü merak ediyorum' diyerek çıplak pozunu paylaştı Çocuk kanalında büyük rezalet: Yetişkinler çocukların önünde soyundu Doğanın aşka düşmüş hali! Kalpli pembe göle dönüşen 2 bin yıllık antik liman hayranlık uyandırıyor Ayasofya'nın 16 yıllık tatlı bekçisi Gli'den kötü haber! Ayrı bir odada bakılacak Aldatıldığını düşünen kadın, sevgilisine 'Umarım annen canlı yanmayı seviyordur' mesajını attıktan sonra evi ateşe verdi