Eski Beşiktaşlı basketbolcu, tek gecelik ilişki teklif eden kulüp başkanına verdiği ayarı yıllar sonra anlattı - Son Dakika

Eski Beşiktaşlı basketbolcu, tek gecelik ilişki teklif eden kulüp başkanına verdiği ayarı yıllar sonra anlattı

06.07.2020 11:49

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde Beşiktaş ve Galatasaray formaları da giyen Milica Dabovic, Yunanistan'ta forma giydiği kulübün başkanının kendisine tek gecelik ilişki teklifinde bulunduğunu itiraf etti. Güzel sporcu, "Bacaklarımı para için açmadım ve bundan sonra da açmam. Bu nedenle gururluyum" dedi.

1
Sırbistan Milli Takımı ile Avrupa Şampiyonu olan, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde ise 2008'de Beşiktaş, 2016'da Galatasaray formaları giyen Milica Dabovic, yıllar sonra yaptığı itiraflar ağızları açık bıraktı.
2
Sırbistan basınına konuşan Dabovic, Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra transfer olduğu ve ismini vermediği Yunan ekibinin başkanı tarafından tek gecelik ilişki teklifi aldığını açıkladı.
3
Şimdilerde Instagram'dan kıyafetler satan Dabovic, "Kulüp başkanı benimle yatmak istedi. O dönemde ayda 20 bin Euro maaş alıyordum. Teklifi kabul etmediğim günden sonra 3 ay boyunca maaşımı vermediler ve sonrasında sözleşmemi feshedip beni kovdular" dedi.

4
Dabovic, "Beşiktaş'tan Yunanistan'a transfer olmuştum. Bana ayda 20 bin euro net maaş ödüyorlardı ve çok büyük bir paraydı. Yunan kulübünün başkanı, bana tek gecelik ilişki teklif etti. Beni bunun için transfer ettirmiş. Onun ilişki teklifini kabul etmediğim için bana 3 ay boyunca maaş ödemediler ve sonra sözleşmemi feshettiklerini söylediler."
5
Bir kitap yazdığını ve yaşadıklarını anlatacağını belirten Milica Dabovic, "Bana bir gece için büyük para teklif ettiler. Ne kadar olduğu önemli değil. Bacaklarımı para için açmadım ve bundan sonra da açmam. Bu nedenle gururluyum. Çünkü her zaman başka bir yol vardır. Şu anda huzurluyum, mutluyum ve gururluyum" ifadelerini kullandı.
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Eski Beşiktaşlı basketbolcu, tek gecelik ilişki teklif eden kulüp başkanına verdiği ayarı yıllar sonra anlattı - Son Dakika


YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı