Eski Eş Dehşet Saçtı - Son Dakika

Eski Eş Dehşet Saçtı

09.09.2010 17:39

1
Dün akşam saat 21.00 sıralarında ayrıldığı eşi Canan H.'nin Çağlayan Mahallesi 2046 Sokak Celal Şahin Sitesi A-1 Blok 4´üncü kattaki evine gelen Hikmet Kuş, kapı açılır açılmaz zorla eve girdi. 4 gün önce oğlunu askere gönderdiği belirtilen Canan H. ellerini ve ayaklarını bağlayarak üzerine ispirto döken eşinin işkencesine maruz kaldı.
2
Eski eşi ile tekrar birleşmek isteyen Hikmet Kuş, kendi üzerine de ispirto dökerek yakmak istedi. Ancak Canan H.'nin yalvarmaları sonucu bu eyleminden vazgeçti. Yaklaşık 14 saat boyunca ayrıldığı eşinin tokat atmasına ve saçını çekmesine maruz kalan Canan H. bugün saat 11.00 sıralarında fırsatını bularak evden kaçtı ve yan apartmanda daha önceden tanıdığı kuaför Hakan S.'nin dükk^anına sığındı.
3
Yaşadıklarını anlatarak kendisine yardım etmesini istediği Hakan S. durumu polise bildirdi. Olay yerine itfaiye, ambulans ve polis ekipleri sevk edildi. 4´üncü kattaki evden gelişmeleri izleyen Hikmet Kuş, giriş kapısına evde bulduğu her türlü eşya ile yığınak yaptı. Tüp gazı sonuna kadar açan ve evi ateşe vermeye kalkan Hikmet Kuş, eve girmeye çalışan itfaiye ekiplerinin üzerine de yanan eşyaları fırlatmaya başladı.
4
5
6
7
8
9
10
11

Son Dakika Eski Eş Dehşet Saçtı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular