Eski eşi ve üvey kızını öldürdükten sonra kazaya kurban giden adamın bir gün önceki paylaşımı şoke etti - Son Dakika

Eski eşi ve üvey kızını öldürdükten sonra kazaya kurban giden adamın bir gün önceki paylaşımı şoke etti

08.02.2021 11:58

İskoçya'da yaşayan 40 yaşındaki Steven Robertson, eski eşini ve üvey kızını öldürdükten sonra kaçarken aracı ile kaza yapıp hayatını kaybetti. Cinayetten bir gün önce Facebook hesabından paylaşım yapan katil adamın, "Facebook'umu sonsuza dek kapatacağım ve artık bir telefona ihtiyacım olmayacak" mesajı dikkat çekti.

1
İskoçya'nın Kilmarnock şehrinde yaşayan 40 yaşındaki Steven Robertson, eski eşi Emma Coupland ve üvey kızı Nicole Anderson'ı bıçaklayarak öldürdü.
2
Katil adam, ilk olarak sağlık çalışanı olan eski eşini hastanenin otoparkında bıçakladı. Otoparkta yaralı olarak bulunan Emma, yapılan tüm tedavilere rağmen hayatını kaybetti.
3
Emma'yı bıçakladıktan 20 dakika sonra üvey kızının yanına giden Steven, Porland caddesinde Nicole'ı da bıçaklayarak öldürdü.
4
İşlediği cinayetler sonrası şehirden kaçmaya çalışan katil adam, aracı ile kaza yaparak hayatını kaybetti.
5
Steven, cinayeti işlemeden bir gün önce Facebook hesabında yaptığı paylaşımda eski eşine hakaretler yağdırdı.
6
40 yaşındaki katil yaptığı paylaşımda, "Bana bir şeyler anlatan herkese teşekkürler, dışarıda doğru iyi insanlar var. Facebook'umu sonsuza dek kapatacağım ve artık bir telefona ihtiyacım olmayacak." dedi.
7

Son Dakika Eski eşi ve üvey kızını öldürdükten sonra kazaya kurban giden adamın bir gün önceki paylaşımı şoke etti - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Büyük beden model, yine yaptı yapacağını! Ayna karşısında çırılçıplak karnını doyurdu Görüntüler dün geceden! Ünlüler, villada sabaha kadar vur patlasın çal oynasın kaçak parti yaptı Daireler, merdivenler, posta kutuları! Sıcaklığın eksi 50 dereceye düştüğü yerde her şey buz tuttu 2 kadın öğretmen, 18 yaşındaki öğrenciyi eve davet edip üçlü ilişkiye girdi Bu yıl kırmızı halı bambaşkaydı! İşte 2021 Altın Küre Ödülleri'nin en şık ünlüleri