Eski Eşinin 'MM'sini Satıyor - Son Dakika

Eski Eşinin 'MM'sini Satıyor

19.07.2011 19:37

1
Ayşe Özyılmazel'le evliliği olay olan Ali Taran, eski eşi Selma Ann Desmond için yazdığı, 'MM' adlı senaryoyu satışa çıkardı.
2
Ali Taran, 21 yıllık eşi Selma Ann Desmond'dan 13 Haziran'da boşandı. Taran, boşanmadan 17 gün sonra ise herkesi şoke eden bir sürprizle popçu-gazeteci Ayşe Özyılmazel'le evlendi.
3
Meme kanseri olan eşinden tedavi süreci devam ederken boşanması tartışmalara neden olan Taran, şimdi de Selma Hanım için yazdığı ‘MM' adlı filmin senaryosunu kendi internet sitesinde satışa çıkardı.
4
Filmi internet sitesinde, “Sanırsınız... Kadın... Âşık olmak... Eş olmak... Ana olmak... Ve... Meme kanseri olmak için yaratılmıştır!"..
5
Diye tanıtan Ali Taran, kadın ve hayat olgusuna farklı bir açıdan baktığını belirtiyor.
6
Taran, senaryosu için şunları söylüyor:

“MM bir kadının hikâyesi gibi görünse de, her kadının bir gün kendi hikâyesi olabilecek bir hikâyenin senaryosu...”

7
Selma Ann Desmond, eski eşi Ali Taran'la Ayşe Özyılmazel'in düğün fotoğraflarının altına Facebook'ta,şöyle yorum yaptı.

8
“Nasıl asil, nasıl zarif duruyorlar. Ayşe kızıma teşekkür ediyorum, bana hürriyetimi geri verdiği için” ...

Son Dakika Eski Eşinin 'MM'sini Satıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden Sokaklarda çöpleri karıştırarak yaşayan ünlü model, onu bu hale getirenlere öfke kustu