Eski Eşinin 'MM'sini Satıyor - Son Dakika

Eski Eşinin 'MM'sini Satıyor

9 yıl önce

1
Ayşe Özyılmazel'le evliliği olay olan Ali Taran, eski eşi Selma Ann Desmond için yazdığı, 'MM' adlı senaryoyu satışa çıkardı.
2
Ali Taran, 21 yıllık eşi Selma Ann Desmond'dan 13 Haziran'da boşandı. Taran, boşanmadan 17 gün sonra ise herkesi şoke eden bir sürprizle popçu-gazeteci Ayşe Özyılmazel'le evlendi.
3
Meme kanseri olan eşinden tedavi süreci devam ederken boşanması tartışmalara neden olan Taran, şimdi de Selma Hanım için yazdığı ‘MM' adlı filmin senaryosunu kendi internet sitesinde satışa çıkardı.
4
Filmi internet sitesinde, “Sanırsınız... Kadın... Âşık olmak... Eş olmak... Ana olmak... Ve... Meme kanseri olmak için yaratılmıştır!"..
5
Diye tanıtan Ali Taran, kadın ve hayat olgusuna farklı bir açıdan baktığını belirtiyor.
6
Taran, senaryosu için şunları söylüyor:


“MM bir kadının hikâyesi gibi görünse de, her kadının bir gün kendi hikâyesi olabilecek bir hikâyenin senaryosu...”

7
Selma Ann Desmond, eski eşi Ali Taran'la Ayşe Özyılmazel'in düğün fotoğraflarının altına Facebook'ta,şöyle yorum yaptı.


8
“Nasıl asil, nasıl zarif duruyorlar. Ayşe kızıma teşekkür ediyorum, bana hürriyetimi geri verdiği için” ...


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Koronavirüs bakın en çok hangi hastalığı olanları öldürüyor! Survivor'da Yasin'le Evrim'in sürpriz yakınlaşması! Yeni bir aşk mı doğuyor? Koronavirüs cinsel ilişki yoluyla bulaşır mı? İşte bu konuda dikkat edilmesi gerekenler Ünlü futbolcu Graziano Pelle'nin model sevgilisinden yürek hoplatan karantina pozları Büyük travma! İtalya'da koronavirüsten ölenlerin tabutunun üzerine kıyafetleri konularak tören yapılıyor